Dlaczego warto byłoby zamieszkać w mieście o nazwie Lubin?

Kto nie chciałby żyć w mieście, którego nazwa prawdopodobnie pochodzi od słowa "lubić"? Jest ono położone w województwie dolnośląskim, na Wysoczyźnie Lubińskiej. Przez to posiadające ok.


70 tysięcy mieszkańców miasto płynie rzeka o nazwie Zimnica. To, co wyróżnia to miasto od innych to to, że ma w Lubinie siedzibę wielki producent m.in. srebra.


wózek widłowy
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com


To idealne miejsce, żeby zamieszkać tam z całą swoją rodziną, ponieważ są tam przyjemne warunki klimatyczne, a ponadto to doskonałe miejsce, aby edukować w nim swe dzieci. Poza kilkunastoma szkołami podstawowymi, istnieją w Lubinie zarówno szkoły średnie, jak i inne placówki dydaktyczne. Jeśli ciekawią Cię domy na sprzedaż Lubin to miasto, w którym naprawdę warto byłoby się osiedlić. Są to budynki proponowane na rynku pierwotnym, które są skonstruowane z m.in. pustaków i posiadają obłożony dachówkami dach skośny. Liczba pokojów jest zależna od danego domu, jednak dla przykładu przy powierzchni mieszkalnej o wielkości 100 metrów kwadratowych, mogłoby być ich ok. czterech.


drzewa
Autor: Sanitec KOŁO


Domy posiadają wszelkie niezbędne media, czyli m.in. gaz czy wodę. Mogłyby być oferowane jako wolnostojące albo w zabudowie szeregowej. Wszystkie domy proponowane są razem z atrakcyjną działką. Same domy (domy drawsko pomorskie) wybudowane są w nowoczesnej technologii, w najwyższym standardzie i z najwyższej klasy surowców. Poza tym, że domy (szczegółyo tym- przejdź do serwisu http://mieszkania-bielsko.pl) są oferowane prosto od dewelopera, zazwyczaj można by liczyć na dodatkowe bonusy, np. piec kondensacyjny wraz z grzejnikami.
Zainteresowanych zaciekawi to, że w okolicy znajdują się naturalnie przychodnie i inne potrzebne punkty. Nie ma także jakichkolwiek kłopotów z komunikacją. Blisko są przystanki komunikacji publicznej, a domy posiadają własne garaże.