EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Lokum dla młodego małżeństwa – jaką aranżację wybrać?

Aranżacja domu to niełatwe zadanie nie tylko dla domowników, lecz także architektów wnętrz. Zarówno użytkownikom, jak również projektantom zależy na wykreowaniu funkcjonalnego oraz oryginalnego wnętrza, które stanie się wymarzoną dla całej rodziny ostoją.

mieszkanie

Autor: Grzesiek
Źródło: http://www.flickr.com
Nie lada wyzwaniem jest połączenie kwestii funkcjonalnych oraz estetyki domowej przestrzeni. Młode małżeństwa często poszukują wsparcia w zorganizowaniu strefy dziennej, jadalni i kuchni, sypialni, łazienki, garderoby i przedpokoju – Formacja Projekt. Oczekują projektu utrzymanego w nowoczesnym klimacie, aczkolwiek z zachowaniem drobiazgów, które ocieplą wnętrze i nadadzą mu charakter domu rodzinnego. Specjaliści podpowiadają, iż w przypadku wymienionych wymogów, modne biało-czarne koncepcje warto wzbogacać o tony neutralne, jakie jak beżowy, paskowy bądź kolory ziemi. Takie właśnie akcenty kolorystyczne nadadzą całości miłego klimatu. Natomiast podłoga z desek dębowych będzie nie tylko ocieplać wnętrze, ale również stanowi znakomity kontrast dla dominujących w mieszkaniu, czarnych oraz białych mebli. Jeśli interesuje nas architekt wnętrz Wrocław, Warszawa, Kraków, Legnica bądź inne większe miejscowości to lokalizacje, w których z pewnością znajdziemy fachowców, którzy pomogą nam osiągnąć opisany efekt.

mieszkanie

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Należy pamiętać, że dzienna część mieszkania stanowi centralną przestrzeń do wspólnego spędzania czasu z rodziną. Wygodna sofa zachęci do relaksu po pracy, a stolik zaprosi do biesiady w gronie bliskich. Zieleń w doniczkach nada wnętrzu naturalny klimat. W salonie i jadalni warto zaaranżować interesujące oświetlenie – na przykład lampy, które będą awangardowym akcentem. Kreując idealne lokum do życia dla naszej rodziny warto skorzystać z rozwiązać, jakie zaproponuje projektant wnętrz Legnica, Warszawa, Wrocław będą miastami, w których na pewno znajdziemy specjalistów, którzy pomogą nam w tym niełatwym zadaniu – . Wsparcie fachowca przyda się w szczególności w przypadku miejsc trudnych do zaaranżowania, takie jak przestrzenie pod skosami. W takim przypadku konieczne może okazać się zastosowanie mebli na wymiar, tak aby nie tracić na funkcjonalności wnętrza.