EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Jak skutecznie reklamować własną przetwórnię, czyli ścienne i kieszonkowe kalendarze firmowe jako doskonały nośnik reklamy

W czasach rosnącej konkurencji wielu menedżerów zastanawia się, w jaki sposób ubiec konkurentów i zdobyć więcej zleceniodawców. Dziś można promować się na miliony sposobów, a podjęcie ostatecznej decyzji o jego wyborze należy dobrze przemyśleć. Ze względu na wieloaspektowość nakreślonej tematyki skupimy się tutaj jedynie na jednym wybranym temacie.

fotokalendarz

Autor: David Lin
Źródło: http://www.flickr.com
Kalendarze firmowe stają się świetną formą reklamy. Jeżeli znajdują się one w siedzibie fabryki, to petenci podczas wizyty mimowolnie zapamiętują jej znak firmowy. Gdy natomiast trafiają do prywatnych domów, to grono osób kojarzących określoną firmę dodatkowo się powiększa. Pewną alternatywą dla tradycyjnych kalendarzy wieszaną na ścianie są kalendarze książkowe producent tego rodzaju artykułów zresztą dba o to, żeby te były tak samo użyteczne. W wydzielonych rubrykach jest miejsce na ważne zapiski, a informacje zamieszczane z tyłu organizera przydają się w codziennym życiu. Kupujący są zadowoleni, gdy wspomniany wyżej producent zadba też o estetykę i jakość wykonania – to kalendarze książkowe prosto od producenta.
Sekretem skuteczności tej formy reklamy jest fakt, że z organizerów korzysta się codziennie – nie musimy za bardzo się wysilać, by stwierdzić, że określona firma jest reklamowana przez 365 dni.

Zainteresowała Cię opisywana tematyka? Jeżeli tak, to poza tym zobacz link na witrynie (https://hamsterpolska.pl/projektowanie/), która również publikuje tego typu materiały. To bez dwóch zdań da Ci do myślenia.

Kalendarze firmowe przeważnie trafiają do usługobiorców w formie podarunków, które ofiarowują nawet przedstawiciele państwowych instytucji. Czasami jest to zawsze przydatny kalendarz ścienny albo na biurko, a innym razem gadżet w o dużo mniejszym, czyli kieszonkowym gabarycie. Do rąk najważniejszych wspólników trafiają luksusowe kalendarze książkowe producent z Bytomia czy Suwałk opracowuje natomiast szatę graficzną, a następnie gotowy kalendarz starannie oprawia w skórę. Ten podarunek sprawi radość obdarowanemu tylko wtedy, kiedy znak firmowy ofiarodawcy nie będzie zbytnio widoczny, bowiem np. żaden dyrektor firmy szkoleniowej nie będzie zamierzał reklamować np. wojewódzkiego urzędu pracy.

kalendarz

Autor: Asja Boroš
Źródło: http://www.flickr.com
Zlecając wykonanie kalendarza trzeba pamiętać, że bywa on ledwie jedną z możliwych form reklamy – można w końcu wybrać wiele innych (więcej pomocnych rad na stronie). Tymczasem na pewno każdy przedsiębiorca zgodzi się, że najlepszą formą promocji jest najzwyczajniej w świecie klient zadowolony z usługi albo zakupionego produktu.