EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Apartamenty w dużych miastach

Od pewnego czasu jesteśmy świadkami krachu na rynku nieruchomości jednorodzinnych. Słaby popyt na wille wpłynął na inwestycje w luksusowe budownictwo. W większych miastach apartamentowce rosną jak grzyby po deszczu.

Przykładem są wrocławski Sky Tower i stołeczny drapacz chmur Złota 44. Oprócz apartamentów chętnie wybierane są również przepastne lokale w odrestaurowanych kamienicach. Ich ceny, tak jak apartamentów, zaczynają się od ponad dziesięciu tysięcy za metr kwadratowy.

Nowe apartamentowce wyrastają zwykle w samych sercach miast, co jest bardzo cenione ze względu na wygodny dojazd i bujną infrastrukturę. Dodatkowo deweloperzy starają się wznosić inwestycje w bliskości dużej ilości drzew, parków i skwerów. Czasy kamiennych pustyń na szczęście odeszły w przeszłość.

Kraków

Apartament Maria oferuje w środku miasta, na Mokotowie i na Woli. Inwestycje rosną również na oddalonych krańcach metropolii. W mieście stołecznym za ekskluzywne mieszkanie musimy wyłożyć najwięcej w Polsce – ceny przekraczają siedem milionów złotych. Mieszkanie w starych odremontowanych kamienicach da się odszukać m.in. na Śródmieściu, Saskiej Kępie i Żoliborzu. Koszty za metr kwadratowy wynoszą ponad dwadzieścia tysięcy złotych.

W innych częściach kraju można znaleźć mniej drogie apartamenty.

Skoro masz pewność, że ten wątek jest dla Ciebie interesujący, to zobacz, że także praktyczna propozycja (https://www.prymat.net/oferta/rusztowania/rusztowania-plettac/) posiada równie istotne informacje – kliknij tu.

Poznań jest miastem, w którym luksusowe mieszkania są oferowane często na obrzeżach, w okolicy dużej ilości zieleni. Ceny zdarzają się być tu nawet dwukrotnie niższe, niż w stolicy. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę „Apartament Gwiazdka”, aby zobaczyć różnicę.

Z innej strony przedstawia się Kraków Apartamenty w tym znanym na całym świecie mieście są tylko nieco mniej drogie niż w Warszawie co widać gdy wyszukamy „zakopane centrum nocleg”. Ceny krążą w rejonie 5-6 milionów złotych. Mieszkania w mieście królów mocno chwalą sobie cudzoziemcy.