EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Odnawiamy kuchnię, czyli kilka przydatnych porad dla panów domu, którzy część prac chcą wykonać samodzielnie

Meblowanie kuchni staje się przyjemnością, a w szczególności wtedy, gdy mamy w planach urządzić średniej wielkości pomieszczenie. Kiedy małżonek rozgląda się za dobrej jakości pochłaniaczami lub ceramiką sanitarną polskich wytwórców, to jego żona koncentruje swoją uwagę na eleganckich meblach i użytecznych gadżetach.

leżak

Autor: PRAKTIKER
Źródło: PRAKTIKER
Choć na generalny remont i wyposażenie odnowionej kuchni nie zawsze wystarcza funduszy, to jednak w tym przypadku Polacy wykazują się dużą kreatywnością. Niekiedy wolą kupić tańsze stoliki, a zaoszczędzone w ten sposób środki wydać na porządny zlewozmywak. Odnawianie kuchni to bardzo szeroki temat, zatem skupimy się w tym szkicu tylko na wybranych aspektach.
podtynkowy tece|TITLE=Kabina prysznicowa Deante Cubic Mint]
Gruntowany remont staje się świetną okazją do tego, aby wprowadzić mnóstwo udogodnień, o których kilkanaście lat temu w ogóle się nie mówiło. Zwykłe krany, jakie doskonale znamy z okresu dzieciństwa, są niestety mało funkcjonalne.

Nie chcesz przerwać czytania intrygującego tematu na tym artykule? Zatem zapraszamy do nowych – kliknij w źródło klej do drewna i przejdź na podobną stronę.

W XXI wieku potrzebujemy głównie rozwiązań, które ułatwiają przygotowywanie posiłków i m. in. z tego powodu wolimy montować baterie zlewozmywakowe z wyjmowaną wylewką. O dużo łatwiej wtedy wlać zimną lub ciepłą wodę do wysokiego garnka, zwłaszcza jeżeli mamy niewielki zlew. Ogromną zaletą takiej armatury jest niewątpliwie możliwość regulacji sposobu przepływu wody, która niekoniecznie musi lać się cienkim lub mocnym strumieniem, ponieważ można go w jednej chwili zmienić na prysznic, a wtedy czyszczenie warzyw i garnków staje się o dużo mniej czasochłonną czynnością.

Stelaż podtynkowy tece przeważnie kupujemy do toalet, choć musimy obowiązkowo wspomnieć w tym artykule również o stelażach umieszczanych w kuchniach. Dzięki tego typu rozwiązaniom o dużo prościej urządzić małą kuchnię, a potem utrzymać w niej porządek. Chociaż na początku klienci mieli pewne obawy, to jednakże w miarę upływu lat przekonali się do tak praktycznego wynalazku, zwłaszcza że jego producent udziela gwarancji na każdy model takiej aparatury.

Zarówno stelaż podtynkowy tece, jak i produkty pozostałych producentów można regulować, zatem panu domu nie będzie miał żadnych kłopotów z montażem. Ponadto warto dodać, że wybór najlepszego stelaża na pewno uprości zapoznanie się z dokładną specyfikacją.