EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Sposoby na ładne upiększenie ścian naszego lokum. Jakie pomysły mogą się nam spodobać?

Dekorowanie wnętrz to temat, który jest niesamowicie obszerny i ukazuje mnóstwo możliwości. Można doświadczyć tej mnogości wyboru osobiście, jak sami urządzamy mieszkanie.

fototapeta w łazience

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com

Wtedy wychodzi na to, że tak naprawdę ciężko się na konkretną rzecz zdecydować, ponieważ tak duży jest wybór. Dobrze jest zatem skupić się na pojedynczych zagadnieniach, które nas interesują oraz to na ich temat szukać różnego rodzaju inspiracji.

Dekoracje ścienne to nie tylko obrazy. Już sama struktura ściany może okazać się doskonałą dekoracją.

Jeżeli sądzisz, że niniejszy post okazał się być godny Twojego zainteresowania, to niewątpliwie warto zobaczyć tutaj (www.meblemagnat.pl/) pozostałe tego typu teksty.

Natomiast, jak mowa o rzeczach, które możemy na niej powiesić, to sporo znajdzie się pomysłów. Wciąż popularniejsza staje się foto tapeta. Daje ona nieograniczone możliwości. Wzorów fabrycznych znajdziemy bardzo dużo. Natomiast zawsze możemy także zdecydować się na wykonanie fototapety ze zdjęcia, jakie sami wykonaliśmy dajmy na to podczas wakacji.

[IMG=1405/5374cda76aee4___Fototapeta lateksowa Fashion Watercolor Woman, 85 zł za m2, Należy też powiedzieć, że jeśli chodzi o gabaryty, to tu także jest pełna dowolność. To powoduje, że możemy pozwolić sobie na taką ozdobę na ścianie tak naprawdę w każdym miejscu. Nawet, jak chcemy czymś zapełnić wąski kawałek ściany pomiędzy blatem, a wiszącymi szafkami w kuchni, to idealnie będzie w tym miejscu pasowała foto tapeta z widokiem panoramicznym.

Niektórzy kochają plakaty. Uwielbiają dekorować ściany dajmy na to plakatami filmowymi w wersji papierowej. Druk plakatów na płótnie to może być świetna alternatywa. Plakaty tego typu mają ładną, naturalną fakturę jak i są trwałe. Natomiast druk plakatów to nie koniec pomysłów.

Właściwie stosując tą technikę, możemy wydrukować sporo rzeczy. Chociażby zdjęcia dzieci, jakie będą pięknie zdobiły ściany naszego mieszkania. Warto spróbować tego typu techniki.