EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Dzieciaki wyrastają z własnych ubranek z prędkością światła

Dzieciaki wyrastają ze swoich ubrań w ogromnym tempie. Czasem potrzeba ledwie kilku miesięcy, aby nasz maluch przestał mieścić się w swoje ciuszki. W związku z tym, to oczywiste, że ciuchy dla dzieci kupujemy tylko na jeden sezon. Przecież kolejnego lata już nie będą pasowały na nie ubrania z zeszłego roku. Należy przejrzeć ofertę sklepów z ubraniami dla dzieci i znaleźć jeden czy parę ulubionych. Dzięki temu z pewnością będziemy mogli liczyć na zniżki dla stałych klientów oraz mamy pewność co do jakości ubranek.

dziecko

Autor: Naval Surface Warriors
Źródło: http://www.flickr.com

Rodzice z zakupami dla maluchów radzą sobie na różne sposoby. Istnieją tacy, którzy robią zakupy na wyrost, ale przykładowo jeśli chodzi o koszule dla dzieci, to pomysł bardzo chybiony. Ta sama zasada odnosi się do zabawek, jeśli kupimy 3latkowi zabawki dla 6 latka może ich po prostu nie zrozumieć i w efekcie nie będzie się bawił. Trzeba dopasować poziom zaawansowania i np. starannie wykonane zabawki drewniane kupić młodszemu dziecku.

Gdy uznasz, że omawiany w tym serwisie artykuł jest warty zainteresowania, kliknij tutaj, a przeczytasz więcej dzień kundelka analogicznych tekstów!

Mały chłopczyk nie wygląda i z pewnością nie czuje się dobrze w za dużym ubraniu, nawet jeżeli zbyt wielkie będzie tylko przez jakiś czas. Na pewno lepiej kupować odzież (własna odzież) częściej, lecz we właściwym rozmiarze.
Koszula dla chłopca jest świetnym pomysłem na wszelkie bardziej oficjalne okazje, ale też na upalne wakacyjne miesiące. Ważne, by była z lekkiego, naturalnego materiału i nie miała żadnych bardzo sztywnych miejsc, które mogą uwierać. No i każdy mały elegant będzie zadowolony, że może nosić koszulę, jak dorośli dżentelmeni.

bawiące się dziecko

Autor: Andy Jarrett
Źródło: http://www.flickr.com

Pamiętajmy, że ciuchów z tego roku nasze dziecko nie włoży już kolejnego lata. Dobrze jest więc sprawdzać, czy sklepy mają jakieś promocje. Na pewno w czasie lata można znaleźć świetne oferty na przykład na bluzy dresowe dla dzieci, czy koszulki sprzedawane w pakietach po kilka sztuk. Nie opłaca się kupować bardzo kosztownych ubranek. Raz – maluch zaraz z nich wyrośnie, po drugie w lecie maluchy ciągle są na świeżym powietrzu, więc dziury albo plamy nie do usunięcia są codziennością. Zabawki dla naszych pociech zdecydowanie dłużej będą użytkowane niż ubrania np. rozwojowe zabawki janod. Dlatego warto inwestować w rozwijające i kreatywne zabawki, które oprócz frajdy zapewnią rozwój twojemu maluchowi.

Najważniejszym aspektem, na który zawsze należy zwracać uwagę jest materiał z jakiego uszyto ubrania oraz wygoda malucha. Zwłaszcza, gdy jest upalnie ma to ogromne znaczenie. Jeśli dziecku będzie niewygodnie, coś je będzie obcierać czy uwierać – z pewnością nie będzie chciało wkładać nawet najładniejszych i drogich ubranek.