EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Kup najciekawsze materiały do sitodruku

Współcześnie, szczególnie w Europie możemy dostrzec powrót popularności niektórych robót rzemieślniczych, które postrzegano jako wymarłe. Jednak wzmożona produkcja nieatrakcyjnych produktów z Azji spowodowała, że wielu ludzi zaczęło dostrzegać walory artykułów autorskich, nawet jeżeli miałyby być kosztowniejsze.

Jednym z nich będzie z pewnością sitodruk.
Jest to sztuka artystyczna znana już od tysięcy lat w Azji. Obecnie niewiele odbiegła od pierwowzoru, jednak materiały służące do jej stworzenia są bardziej nowoczesne. Obecnie zwykle używana jest folia metalizowana, która sprawdza się znacznie lepiej niż używane kiedyś kawałki twardszych metali. Jest ona w końcu o wiele bardziej elastyczna i nadająca się do obróbki. Folia metalizowana jest do dostania praktycznie w każdym salonie żelaznym, lokalnym czy internetowym. Lecz przy zakupie należy zaznaczyć, że chcemy użyć jej do serigrafii, gdyż istnieje wiele typów tej folii.
Największy nacisk musimy położyć jednak na to, jakiej próby ma być pożądana przez nas farba sitodrukowa. Bowiem to od niej zależy to, jaki rezultat uzyskamy i jak długo wzór będzie utrzymywał się w niezmienionym wyglądzie. Takie akwarelowe egzemplarze będą raczej odpowiednie do drukowania papieru, tak te światłoutwardzalne sprawdzą się w pracach, które będą wystawione na działanie czynników pogodowych. Farba sitodrukowa jest powszechnie dostępna, pamiętajmy tylko, że za jakość czasami należy trochę dopłacić, żeby rezultat nas zadowolił – wejdź.
przykład czarnego samochodu marki ford focus

Autor: Aurélien JEANNE
Źródło: http://www.flickr.com

nieruchomość

Autor: 401(K) 2012
Źródło: http://www.flickr.com
Serigrafia to antyczne rzemiosło, które Europejczycy zaanektowali z Japonii.

W obecnych realiach przeżywa autentyczny renesans. Jeżeli sam trudnisz się tym fachem zadbaj o najwyższą jakość materiałów, żeby mieć pewność uzyskania jak najciekawszego rezultatu.