EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Uposażenie toalet publicznych z roku na rok jest w naszym kraju coraz lepsze – nie musimy już się krępować przed obywatelami Zachodniej Europy

Wyposażając publiczną toaletę w Polsce na szczęście coraz częściej myślimy nie tylko o pożyteczności, ale także o aranżacji. I nieważne czy są to toalety w restauracjach, na dworcach lub w centrach handlowych – nieraz zaskakują one swoim wyglądem, a nie jedynie praktycznością.
Niezwykle często na ściankach możemy zobaczyć przeróżnego typu abstrakcje lub zdjęcia.

Są takie przypadki, kiedy każda z kabin przenosi nas do innego wymiaru – tu podwodne życie delfinów, a tam wojaże niedźwiedzia polarnego po śniegach Arktyki. Niejednokrotnie kosze toaletowe również wpasowują się w taką panoramę. na nich przeróżne zdjęcia. Jednak nie tylko design ma znaczenie. Aby takie kosze były funkcjonalne powinny być wytworzone z najwyższej jakości materiałów, takich jak stal – zalecamy tą stronę – nierdzewna. Aby korzystanie z nich było łatwe, muszą mieć pedał do otwieranie i zamykania klapki. Kosze toaletowe w publicznych toaletach powinny być zdecydowanie większe, niż te produkowane na użytek domowy. Z reguły mają więcej niż dziesięć litrów.

dachówki ceramiczne

Autor: Plannja
Źródło: Plannja
Szczotki WC również tworzą istotny i funkcjonalny element uposażenia każdej łazienki. Szczotki WC sprzedawane są wspólnie z pojemnikiem, co ułatwia utrzymanie jej w czystości. Chromowane lub stalowe fragmenty uniemożliwiają rozprzestrzenianie się zarazków – .

Jeżeli poszukujemy szczotki w modnym stylu powinniśmy wybrać innowacyjny design. Użyte wysokiej klasy tworzywa gwarantują, że szczotki WC będą funkcjonować latami i nie będą się psuły.