EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Ochroń się przed nadmiarem ciepła oraz hałasu

W gęsto zaludnionych miastach każdy chce jak najwięcej mieć trochę prywatności. Oprócz swego mieszkania, trudno znaleźć w mieście takie miejsce, w którym będzie można ubrać domowy dres i rozkoszować się „nicnierobieniem”.
Zdecydowana większość budynków stawianych jeszcze za czasów w PRL-u w naszym państwie złożone jest z względnie cienkich płyt z betonu, co kategorycznie ma wpływ na mnóstwo wad.

łącznik termoizolacyjny

Autor: Schöck
Źródło: Schöck
Po pierwsze, największą słabością płyt betonowych jest ich byle jaki stopień izolacji od czynników pogodowych. Toteż nie jest to zjawisko obce nikomu, że w lecie w mieszkaniach na najwyższym piętrze i zewnętrznych pomieszczeniach panuje nieznośnie wysoka temperatura, natomiast w zimie wystarczy wyłączyć ogrzewanie na kilka godzin, aby substancje płynne w mieszkaniu poczęły zamarzać! Niestety, nie posiadamy jeszcze solucji na problem mający miejsce w zimnej połowie roku, lecz mamy rozwiązanie na częściowe schłodzenie powietrza w mieszkaniu. Jako producent rolet zewnętrznych posiadamy mnóstwo różnego typu rolety, które ochronią wasze mieszkania przed śmiercionośnymi promieniami Słońca. By efektywnie osłaniać wewnętrzne pomieszczenia wystawione w szczególności na ogrzewanie proponujemy zakup rolet z włókna węglowego, jakie świetnie separują odbijając niezdrowe ciepło.

Spodobał Ci taki artykuł? To świetnie, sprawdź stronę (http://www.purevent.pl/montaz-wentylacji-klimatyzacji/) pod tym adresem. Przeczytasz tam większą ilość informacji na podobny temat.

W przejściowym klimacie świetnie sprawdzają się również rolety – zapraszamy serdecznie – metalowe pokryte farbą proszkową, odporne na wilgoć, grad, nagłe uderzenia, przykładowo mocnego wiatru.

Następnym elementem jest brak izolacji dźwięków. By jakoś temu poradzić warto wymienić stare drewniane drzwi na najnowszej generacji drzwi antywłamaniowe, jakie nie jedynie chronią przed włamywaczami, lecz również izolują was od hałasów z zewnątrz. Tym samym można uchronić swoich sąsiadów przed hałasem z naszego mieszkania.

Jeżeli jesteście zaintrygowani naszą propozycją i chcecie mieć rolety i drzwi zewnętrzne Wrocław – oferta drzwi zewnęetrznych od M-PAT – jest miastem, które musicie odwiedzić!
Intymność przeżywa spory kryzys w tych czasach, ale z naszą pomocą można temu w pewien sposób zaradzić. Nie zwlekajcie, aby odzyskać utraconą przed laty prywatność.