EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Samochód na wesele – który wybrać, aby wywrzeć oszałamiające wrażenie?

Fantastyczny, romantyczny, zorganizowany w zgodzie z panującymi w branży modowej trendami, a jednocześnie niepowtarzalny – o takim ślubie marzy większość par młodych.

fotografia ślubna

Autor: Chris Game
Źródło: http://www.flickr.com
Rodzi się jednakże pytanie: jak ów cel zrealizować? Co zrobić, by ten wielki dzień pozostał w pamięci gości na bardzo długi czas?
Każdy detal ma ogromne znaczenie. Suknia ślubna, garnitur Pana Młodego, fotograf, sala weselna, kwiaty, oprawa muzyczna, zdobienia stołów i kościoła, jadłospis, obrączki – nasz odsyłacz – – wyliczać można bez ustanku. Na powyższej „liście” bezsprzecznie musi znaleźć się tak istotna kwestia jak właściwy transport. Jeśli interesuje Was samochód (bolid f1) na wesele Bydgoszcz ma wiele do zaproponowania. Stolica województwa kujawsko-pomorskiego może poszczycić się albowiem niezmiernie obszerną „bazą” przeróznych przedsiębiorstw zajmujących się wynajmowaniem aut do ślubu. Klasyczny Rolls Royce, poczciwa, warszawska „syrena”, czy nowoczesna limuzyna? Wybór leży w Waszych rękach.

samochód

Autor: Marcus Balcher
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach coraz częściej sięgamy po pojazdy z minionej epoki, choć należy nadmienić, że niesłabnącą popularnością cieszą się samochody luksusowe Bydgoszcz jest tego doskonałym przykładem. Któż z nas nie chce poczuć się czasem niczym gwiazda Hollywood? A więc nie zwlekajcie i spełniajcie swe marzenia!