EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Jeśli chcesz zmienić dekorację domu albo mieszkania, nie zwlekaj i już dziś kup fototapety!

Deszcz miarowo bębni o szyby, kolorowe liście spadają z drzew – taka „perspektywa” fantastycznie sprawdza się w książkach, lecz w tak zwanym „realu” bywa bardzo różnie.

fototapety mapa świata

Autor: Carissa Rogers
Źródło: http://www.flickr.com
wilgoć

Autor: Schüco
Źródło: Schüco
Wszak jesień przynosi nam w darze oprócz kasztanów, wiązanki złotych liści także melancholię. Rodzi się więc pytanie: co zrobić, by przezwyciężyć ogarniające nas przygnębienie? – sprawdź fototapety na wymiar.

portret - mieszkanie

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Ile „głów”, tyle sposobów. Zamiast jednakże zjadać kolejne pudełko lodów i fundować sobie nadprogramowe kilogramy, lepiej zastanowić się nad oświeżeniem domu. Wcale nie musi to być generalny remont. Nierzadko kilka niewielkich przeróbek wystarczy ażeby totalnie zmienić oblicze danego wnętrza. Fototapety na wymiar to bez wątpienia wspaniała inwestycja, która wyjdzie mu na dobre. pomieszczenia zyskają nowy „look”, a my poprawimy sobie nastrój. W dzisiejszych czasach najgorętszym „hitem” są fototapety mapa świata. Dlaczego tak się dzieje? Przyczyn jest przynajmniej kilka. To świetne rozwiązanie jeśli zależy Ci na tym, by stworzyć niekonwencjonalną aranżację. Barwna grafika stymuluje kreatywność i skłania do myślenia i podróżowania, zwiedzania różnych „zakamarków” globu – .

Wystarczy szczypta fantazji, żeby w w ułamku sekundy „teleportować się” do skąpanej w słońcu Toskanii, malowniczego Paryża, pięknej Barcelony, kipiącego życiem Nowego Jorku lub tajemniczej Japonii…