EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Mobilny serwis tir – dobre rozwiązanie, z którego warto skorzystać, gdy Twa ciężarówka zepsuje się w trasie

Są duże i masywne. Rządzą na polskich drogach. Mają bardzo duży udział w rozwoju branży przewozowej.
Mowa oczywiście o autach ciężarowych.

Serwis Tir
Możemy wyróżnić 3 główne typy wspomnianych pojazdów. Pierwszy, czyli tak zwany skrzyniowy przeznaczony jest do przewozu towarów a także osób.

Sądzisz, że ten post był ciekawy, ale chcesz kilka dodatkowych szczegółów. Nie czekaj – najedź na poniższy link i idź do źródła.

Jest powszechnie używany w sektorze spożywczym a także wojsku (na przykład do przemieszczania żołnierzy na duże odległości). Drugi rodzaj stanowią cysterny zaadaptowane do przewożenia różnych substancji lub gazów, a trzeci – ciągniki samochodowe, zaprojektowane po to, by ciągnąć inne pojazdy drogowe, które nie posiadają swojego napędu, głównie naczep. Ze względu na sporą ładowność stosuje się je niezwykle często. Niestety, wielogodzinna eksploatacja, znaczne obciążenia odciskują swe piętno na ich stanie technicznym, stając się przyczyną awarii. Naprawa naczep stanowi dosyć żmudny proces, który wymaga dokładności. Na szczęście możemy liczyć na wsparcie profesjonalistów. Należy nadmienić, że obecnie coraz więcej zakładów posiada w swej ofercie tzw. mobilny serwis tir – Taka usługa okazuje się bardzo przydatna w sytuacji, kiedy ciężarówka (pasująca do niej przyczepa ciężarowa) zepsuje się w trasie.

„Warsztat na kółkach” szybko dokonuje niezbędnych napraw na miejscu, dzięki czemu udaje nam się zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze. Unikamy bowiem holowania samochodu do standardowego zakładu.