EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Duker – solidna firma z wieloletnią tradycją

Gdy trzeba nam zawrzeć porozumienie z jakąś firmą, z którą będziemy w kooperatywie przez dłuższy okres czasu, musimy uważnie przemyśleć naszą decyzję.

ceramika

Autor: Albert Dedden & Paul Keizer
Źródło: http://www.flickr.com
Gdyż w obecnych realiach na rynku w praktycznie wszystkich dziedzinach biznesu, panuje wielka konkurencja. Toteż, jeżeli niezbędne ci będą linie rozdzielaczy albo też paletyzatorów, zawrzyj współpracę z uczciwym kandydatem.

podłoga

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Duker jest niemiecką korporacją rodzinną o bardzo bogatej i długiej tradycji. Ufundowana w 1851 roku jako niewielka huta żelaza, w przeciągu lat urosła do gabarytów wielkiej korporacji, zatrudniającej tysiące osób na całym globie. Okres największego wzrostu marki to końcówka lat osiemdziesiątych, kiedy to zbliżające się zmiany polityczne w Europie, umożliwiły familii Duker na otwarcie kolejnego oddziału swojej firmy. Natomiast na początku XXI wieku korporacja wstąpiła w nowy poziom – oprócz wytwarzania części z żeliwa, zajęła się również produkcją oprogramowań do obsługi magazynów, dzięki którym praca w fabryce jest o wiele bardziej skuteczna.
Jednak Duker nie jest firmą jedynie nastawioną na profity, bowiem rodzina fundatorów intensywnie udziela się także w segmencie charytatywnym. Nie pozostają oni obojętni na zło gnębiące ludzi na całym globie. Od kilku lat, Duker, a także związane z firmą przedsiębiorstwa, wspierają organizacje charytatywne w Indiach, dzięki nim do tej pory otwarto wiele szpitali, świetlic, oraz pozostałych placówek szkolnych. Dodatkowo, główny zarządca korporacji, zaangażowany jest we wspieranie kultury.
Jeśli pragniesz w interesach mieć do czynienia jedynie z profesjonalistami, Firma Duker będzie dla ciebie – dukery.

Nie jedynie wytwarzają najlepszej próby sprzęty oraz oprogramowanie.

Bardzo interesujący artykuł, nieprawdaż? Przeczytaj także inne wpisy, gdyż w tamtym miejscu pomocna treść (https://www.eogniwa.pl/pl/c/Zawiesia-lancuchowe/21) jest równie zajmująca i zaabsorbuje Cię w całości.

Firmie nie jest również obojętna sytuacja osób z biedniejszych krajów, co widać po ich zaangażowaniu w działalność charytatywną.