EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Rozmaite metody na ożywienie imprezy weselnej

Obecnie DJ lub zespół zabawiający gości oraz menu i trunki zaproponowane przez salę bankietową to zdecydowanie za mało. Przyszli małżonkowie prześcigają się w dobieraniu dodatkowych atrakcji na przyjęciach weselnych, by goście dobrze się bawili i żeby noc była najzwyczajniej w świecie udana. Część z tych atrakcji angażuje imprezowych gości, część to jakiś pokaz z udziałem osób trzecich, które kończy się razem z ostatnim opłaconym numerem. Dokonujemy małego przeglądu bieżących propozycji.

fotobudka

Źródło: http://www.sxc.hu
Bardzo modną atrakcją na przyjęciach weselnych są pokazy barmańskie. Najczęściej pokaz robi jeden albo dwaj barmani, wznosząc nad głowy płonące butelki, wlewając kolorowe shoty do kieliszków albo robiąc dymiące drinki z suchym lodem. Barmani mają najczęściej dwa-trzy wejścia, po których przez pewien czas są do dyspozycji gości. Kolejna nowość – występ magika. Wydawałoby się, że to atrakcja – (symulator bolidu) przede wszystkim dla najmłodszych, ale są takie czary, które mogą angażować wszystkich gości lub opowiadają pewną historię i są raczej adresowane do osób dorosłych.

Podobny rodzaj rozrywki oferuje popis showmana angażujący wszystkich gości. Część par decyduje się na będącą hitem imprez atrakcję, jaką jest fotobudka Śląsk ma naprawdę ogromną ofertę tego typu, lecz tak naprawdę całą Polskę ogarnął już szał i można ją zamówić wszędzie. Fotobudka cieszy się popularnością, bo jest śmieszna i podoba się niezależnie od wieku gości.

Chcesz doszkolić się z owego intrygującego tematu? Zatem najlepiej trafiłeś. Po prostu kliknij to torby z nadrukiem i przeloguj się do nowej witryny.

Nie ma obowiązku korzystania z niej i dobierania

fotobudka

Autor: 台南婚紗 珍愛時尚婚紗
Źródło: http://www.flickr.com

gadżetów, nie ma też przymusowego „wyciągania na środek”, więc jest to atrakcja zupełnie niezobowiązująca i zwykle podoba się gościom. Namiar na kogoś znajdziemy wpisując w przeglądarce na przykład „fotobudka Śląsk” lub pod adresem

Ten typ atrakcji akurat angażuje gości, ale na przykład – popis pary tanecznej już niekoniecznie. Oni – podobnie jak barmani – wchodzą na 2-3 zaplanowane tańce, a potem żegnają się z gośćmi czyli publicznością i to wszystko. Dość „gorącą” rozrywką jest pokaz osoby tańczącej z ogniem. Takie pokazy odbywają się wyłącznie na otwartej przestrzeni, więc trzeba przemyśleć wcześniej, czy będzie na to miejsce i czy uda się wszystkich gości zachęcić do wstania od stołu gdy zapadnie zmrok. Efekt na pewno będzie piorunujący. Dla narzeczonych o spokojniejszym temperamencie można zamówić pokaz wielkich baniek mydlanych – równie widowiskowa, lecz nie tak niebezpieczna atrakcja.

Jak widać opcji jest dużo i można wybrać coś zgodnego ze swoimi preferencjami. Warto pomyśleć o naszych gościach, żeby czuli się komfortowo i aby też zapamiętali imprezę na lata.