EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Jak wyposażyć umywalnię?

Rynek trudniący się sprzedażą asortymentu do wyposażenia umywalni jest nadzwyczaj rozbudowany. Warto więc przed aranżacją pomieszczenia zaznajomić się z proponowanymi i topowymi wyjściami.
Wielu ludzi często rezygnuje aktualnie z montażu standardowej wanny stawiając na absorbującą o wiele skromniej nawierzchni kabinę prysznicową.

system klimatyzacji

Autor: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com

Są wielorakie wersje zakupu. Z brodzikiem bądź bez brodzika, otwarte albo zamknięte, z deszczownicą albo częściami masującymi. Przed kupnem wiele zależeć będzie od rozmiarów łazienki. W małej łazience dobrym wyjściem będzie natrysk izolacje natryskowe kątowy zajmujący mało miejsca, powierzchnia, która z reguły jest niewykorzystywana. Chcąc zaoszczędzić dodatkowe miejsce możesz zrezygnować z instalacji brodzika a zagwarantować odpływ bezpośrednio w podłodze. Interesującym rozwiązaniem w takim przypadku jest otwarty natrysk. By w toalecie zapewnić stosowną temperaturę, postaw na grzejniki aluminiowe – więcej o grzejnikach aluminiowych.
brama garażowa

Autor: Normstahl
Źródło: Normstahl
Na instalację natrysku decydują się najczęściej młodzi ludzie. Starsi mają pewne obawy jednakże stosowne fragmenty wyposażenia sprawią, że także dla nich będzie to miejsce bezpieczne. Brodzik winien być w tym przypadku niski, drzwi bezproblemowe do otwierania. W środku przyda się barierka (zobacz nasze barierki) oraz siedzisko ułatwiające mycie. Wyjście bez instalacji brodzika jest możliwe jedynie w razie posiadania należytego podłoża. Musi ono obejmować izolację przeciwwodną oraz sprawny system odpływowy. Ważne są także płytki. Lepsze są większe dlatego że łatwiej uzyskać potrzebny do spływu wody spadek – baterie do wanny.

Dla najbardziej wymagających nabywców umożliwiono montaż w kabinie paneli do masażu. Zawierają one wkomponowane minikomputery proponujące wiele różnych programów. Jeżeli jednak stawiamy na wannę, celowe będą baterie wannowe.