EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Dowiedz się jakie są najlepsze meble do niewielkiego gniazdka

Udało Ci się kupić mieszkanie? Zastanawiasz się jakże je wyekwipować? Już dzisiaj przeczytaj co obecnie jest modne i w co warto się wyposażyć.

Największy problem mają osoby, jakie posiadają niewielkie mieszkanie. Oczywistym jest, że mieszkanie w garsonierze także posiada swoje plusy, aczkolwiek na początku strasznie trudno jest zagospodarować 30 metrów kwadratowych. Jeśli zabieramy się za meblowanie malutkiego lokum to przede wszystkim powinniśmy wykonać stosowny projekt. Nie ulega wątpliwości, że najlepiej będzie wynająć architekta, jaki zrobi specjalnie dla nas wyjątkowy projekt, aczkolwiek będzie nas to kosztować trochę gotówki.

sofa

Autor: Claudio Beck
Źródło: http://www.flickr.com

Możemy także własnoręcznie zrobić taki projekt, wystarczy tylko kawałek kartki i pióro. Jeżeli zamyślimy co gdzie ustawić będzie nam o wiele łatwiej wybrać się na sprawunki. Do malutkiego lokalu mieszkalnego polecane są sofy rozkładane, jakie nie zajmują nazbyt wiele miejsca, a są bardzo praktyczne. Wiadomym jest, że samodzielnie jesteśmy w stanie wybrać materiał, więc nie musimy niepokoić się tym, że coś nie będzie nam pasować. Jeśli oglądamy sofy rozkładane to powinniśmy zwrócić nacisk na to czy posiadają dodatkowy zbiornik na pościel.

Jest to niesamowicie istotne, ponieważ musimy mieć miejsce, żeby gdzieś ją przechowywać. Niestety w kawalerkach nie ma miejsca na osobną sypialnię, więc musimy stworzyć pokój gościnny tak, by na wieczór zmieniał się on w pokój sypialny. W związku z tym oglądając szafy do sypialni musimy zwrócić nacisk na coś, co nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Nie ulega wątpliwości, że pragnieniem każdej damy jest posiadanie gigantycznej garderoby, lecz w ciasnym mieszkaniu ona się nie zmieści. Najlepiej więc oglądając szafy do sypialni dowiedzieć się jakie pozostałe meble są dostępne z tej samej kolekcji. Dzisiaj coraz częściej się przydarza, że w sklepach meblowych uda nam się wyszukać takie same meble meble biurowe do każdego pomieszczenia. Takie wyjście jest doskonale, jeżeli w naszym salonie musi być równocześnie salon, jadalnia i sypialnia.

Już dziś idź na sprawunki, gdyż pod koniec roku zawsze są największe wyprzedaże i da się zdobyć coś za niewielkie pieniądze.