EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Jak wybrać meble do hotelu?

Choć pierwsze wrażenie powstaje już w momencie, gdy goście przekroczą próg hostelu, to o ich ostatecznej opinii w dużej mierze przesądza standard pokoi. Są one specyficzną wizytówkę obiektu. Punktem wyjściowym idei wystroju musi być określenie, na jakiej grupie docelowej skupia się dany hotel – gotowe realizacje. Hotel biznesowy będzie różnić się od hostelu rodzinnego, podobnie jak hotel nastawiony na starszych obieżyświatów z zagranicy od hotelu przeznaczonego dla osób młodych. Przekłada się to m.in. na rodzaj ekwipunku oraz charakter aranżacji.

Meble hotelowe

Autor: Prayitno/more than 2.5 millions views: thank you!
Źródło: http://www.flickr.com
Klient biznesowy będzie oczekiwał komfortowych warunków do relaksu po trudnym dniu pracy, ale również udogodnień takich jak bogaty wybór kanałów TV lub projektanci wnętrz kraków szybki, bezprzewodowy internet. Rodzinie z dziećmi będzie zależało na kameralnej atmosferze, przytulnym i użytecznym wyposażeniu. W cenie będzie także możność zorganizowania dostawek.

Chociaż fantazja projektantów nie ma granic, to skutecznie dbają o nie przepisy kategoryzacyjne. Możemy je znaleźć w załączniku do rozporządzenia Ministra Sportu oraz Turystyki z dn. 16 listopada 2011 r. Warunki specyfikują nie tylko to, jakie sprzęty powinny się znaleźć w hotelowym pokoju, ale również nakazują, aby stanowiły one całokształt. Zapewnia to estetyczną spójność, ale też skutecznie podcina skrzydła poniektórym architektom, zwłaszcza jeśli preferują eklektyzm we wnętrzach.

Udało nam się zwabić Twoją uwagę tym intrygującym postem? Świetnie. W takim razie zapraszamy – kliknij w link mały salon w stylu skandynawskim i przejdź do nowej witryny po fakty.

Regulacje określają także minimalne wymiary łóżek (90×200 centymetrów dla pojedynczych, 140×200 centymetrów dla łóżek podwójnych), co jest istotną informacją, jednakże nie wyczerpuje tego obszernego jak rzeka tematu.

Jeżeli chodzi o meble do hoteli łoże to najważniejszy element hotelowego pokoju i to nie jedynie ze względu na ilość miejsca, którą zajmie, ale na rolę, jaką spełnia. Od jakości materacy zależy, czy nasi gości będą wyspani, zaś od tego czy będą wyspani w wielkim stopniu zależy, jak oszacują bytność w hostelu – obejrzyj proponowane modele z kategorii łóżka hotelowe. Ta prosta kalkulacja umożliwia uprzytomnić sobie, z jakiej przyczyny na łóżku nie wolno oszczędzać. Jak widać, aranżacja pokoju hotelowego to trudne zadanie. Potrzeba dobrego wyczucia, by umiejętnie połączyć kwestie estetyczne z tymi praktycznymi a także przy okazji spełnić wszelkie wymogi prawne. Gra jest jednak warta świeczki. W końcu zadowolenie klienta jest najistotniejsze.