EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Za mały bagażnik? Przymocuj progi dachowe

Gdy rozrasta nam się rodzina, wielu z nas nabywa swoje pierwsze auto, żeby życie z małym dzieckiem było o wiele bardziej komfortowe. Lecz nie raz w takiej sytuacji już posiadamy swój pojazd, lecz nie zawsze jest on odpowiednio duży na wszystkie potrzeby.

progi dachowe

Autor: AWBUD
Źródło: AWBUD
Zamiast zaopatrywać się w nowe auto, z ogromnym bagażnikiem, posiadamy też inne alternatywy do wykorzystania.
Wiele osób w takiej sytuacji przyczepia belki dachowe.czytaj tynki dekoracyjne nakładanie tynki dekoracyjne nakładanieSą zazwyczaj uniwersalne, pasują do praktycznie każdego rodzaju pojazdu. Dzięki nim, będziemy mogli wykorzystać całkiem inną przestrzeń w swoim aucie. Bowiem belki dachowe będą nam służyć do przymocowywania wszelkiego rodzaju przedmiotów. Bezpośrednio do nich można przymocować rower, lub sprzęt narciarski. Jednak kiedy wybieramy się na dalekie, wspólne wakacje, możemy tam zamontować kolejny bagażnik, w którym przewieziemy dowolne przedmioty. Z takimi akcesoriami, również pięcioosobowa rodzina będzie w stanie udać się na dwutygodniowy wypoczynek, biorąc ze sobą wszystkie potrzebne przedmioty –

Jednak w jaki sposób odszukać progi dachowe? Istnieje wiele miejsc, gdzie możemy kupić takie akcesoria. Głównie można ich szukać w salonach samochodowych, gdzie oferowane będą one na wieloletniej gwarancji od wytwórcy. Opcja ta jednak będzie dość kosztowna, także nie każdy z niej skorzysta. Progi dachowe można zakupić online, na aukcjach. Tam bowiem swoje towary proponuje wielu sprzedawców, zatem ceny są konkurencyjne. Będą to przedmioty nowe albo z drugiej ręki ale w dobrym stanie.

Jeżeli żywo intryguje Cię analizowana tutaj kwestia, oprócz tego koniecznie zobacz tekst w serwisie (http://www.invado.pl/produkty/drzwi-fornirowane/drzwi-fornirowane-quadro) opisującym zbliżone tematy.

Wszystko zależy od budżetu, którym dysponujemy – .

Jeżeli nasz pojazd ma bagażnik standardowej wielkości, a nasza familia się powiększa, warto zakupić sobie odpowiedni bagażnik na dach, przyczepiany z użyciem progów. Jest to alternatywa tańsza niż zmiana pojazdu na większy, łatwo też ją wdrożyć, trzeba odwiedzić aukcję internetową i wybrać odpowiednie belki.