EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

W jaki sposób zaaranżować w naszym pokoju przyjemny kącik do relaksu?

Każdy z nas ma czasami taki dzień, gdy musi odpocząć i zastanowić się nad wszystkim – najlepiej z kubkiem herbaty i ciekawą książką w ręce.

Jednakże w naszym mieszkaniu często nie ma takiego miejsca, w którym można by się zrelaksować w taki właśnie sposób. W jaki sposób zaaranżować nasz domowy kącik do relaksu?
Szklanki z grawerem

Autor: Amanda Siska
Źródło: http://www.flickr.com
Najważniejszy przedmiot stanowi stylowy fotel, na którym będziemy mogli się komfortowo ułożyć i który będziegłównym meblem w pomieszczeniu – designerskie lampy stołowe. Możemy go także ozdobić miękkimi poduchami w najróżniejszych kolorach, aby nadać mu jeszcze bardziej domowy wyraz. Inny ważny punkt naszego kącika do relaksu to odpowiednia lampa, która zatroszczy się o właściwe oświetlenie. Sprawi to, że nasz wzrok nie będzie się tak szybko męczyć, a wnętrze zyska przytulniejszy charakter. Doskonałym wyborem do kącika do relaksu będą designerskie lampy podłogowe – nadadzą one pomieszczeniu dekoracyjny charakter. Tego typu oświetlenie oczywiście nie jest wystarczające do oświetlenia całego pokoju. Potrzebujemy zatem inną lampę, najlepiej wiszącą, która dopełni światło emitowane przez designerskie lampy podłogowe, skutecznie doświetlając pomieszczenie.
Ciekawym pomysłem jest też zainwestowanie w odpowiedni stoliczek, na którym będziemy mogli postawić kubek z kawą lub skończoną książkę. Opłaca się zadbać o to, by stolik i fotel pasowały do całej aranżacji naszego wnętrza.

Wtedy otrzyma ono jednolity wygląd, który z pewnością zachwyci zarówno naszych domowników, jak i gości. A my zyskamy przytulny kącik, dzięki któremu czytanie książki przejdzie na całkiem inny wymiar – http://www.mellowform.com/pl/c/Kuchnie/104.