EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

W jaki sposób dobierać skarpetki do stroju ? Jak powinni robić to mężczyźni?

Skarpetki, wydaje się, że nieważna sprawa, jednakże niewłaściwie dopasowane mogą zepsuć kompletnie wizerunek. W ostatnich latach bardziej zwracamy na to uwagę, bo uprzednio raczej podchodziliśmy do tego nonszalancko.

Jakie istnieją zasady doboru skarpet ? O jakich cechach więc nie zapominać ?
Najważniejsze to pamiętać, że do niektórego gatunku butów skarpety zupełnie nie będą pasować, przykładowo do sandałów. Takie dobranie to szczyt złego gustu, więc jeżeli nam zależy chociaż trochę na naszym wyglądzie, wtedy pamiętajmy, że tego dopilnować oraz nasze skarpety męskie, nawet najlepsze i najdroższe, najlepiej zostawić w domu (zobacz tutaj). W ogóle skarpety to ta część ubrania, która nie powinna być zbyt widoczna, ponieważ jest w stanie to zepsuć cały nasz wizerunek i nie mówimy jedynie o ubieraniu sandałów. Po prostu powinny one jedynie trochę uzupełniać cały ubiór, ale nie przesadzając.
Dzięki temu całość świetnie się prezentuje oraz jest jednolite. Głównie mężczyźni powinni dobrać barwę skarpet do spodni, nie do butów. Preferujący to drugie rozwiązanie nie pamiętają, jaki wyjdzie z tego wynik, kiedy trzeba będzie zdjąć obuwie. W podobnej sytuacji będzie bardzo widać różnicę barw. Do aktywności idealne będą skarpety białe, jeśli za to ubieramy garnitur to wtedy bardzo dobre są skarpety ciemne.

Jesienne propozycje marki SiNSAY

Autor: SiNSAY
Źródło: SiNSAY
Jeżeli chodzimy w trampkach, to wtedy decydujmy się na skarpety stopki, bo lepiej się prezentują aniżeli w przypstopki (sprawdź serwis)gdybyśmy nosili długie skarpety (ładne skarpetki). Poza tym w lecie takie coś jest miłe dla stopy, ponieważ się tak nie poci, a więc odczuwamy większą wygodę.

Nie zapominajmy o tych zasadach, mając na uwadze, iż to nie całość, co w tej kwestii jest najważniejsze. Na pewno jednak, jeżeli będziemy przestrzegać tych reguł, wtedy to zaczniemy się lepiej prezentować.