EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Jakie są domy, od jakich czynników to zależy? Tak w rzeczywistości to my kreujemy dom i czynimy, że jest taki, a nie inny

Są Domy zimne, niezbyt przyjemne. Nie mowa tu o braku ogrzewania. Chodzi o taki emocjonalny chłód, znajdujący się w danym miejscu. Czasami można wyczuć to, szczególnie, kiedy jesteśmy gdzieś po raz pierwszy. Na pierwszy rzut oka wydaje się wszystko w porządku, jednak po jakimś czasie spostrzegamy, że czegoś jest nam brak, czegoś nieokreślonego, co sprawia, że mamy dobre samopoczucie. Nie, nie jest tak, że czujemy się źle, ale klimat który panuje w takim miejscu jest jakiś taki nieswój.

w pokoju dziennym

Autor: Blinds Online
Źródło: http://www.flickr.com
Wiadomo, że każdy najlepsze samopoczucie ma w domu, w którym mieszka i nie jest się nam łatwo przyzwyczaić do innego miejsca. To raczej normalne i każdy czuje tak. Jest to jednak coś innego niż stan, w którym myślimy, co nie gra w jakimś innym mieszkaniu. I nawet nie chodzi o meble, rozstawienie różnych elementów, światła czy barwy ścian, chociaż to oczywiste, chodzi o coś więcej, coś co intuicja kobieca mogłaby nazywać: brakiem serca. Wielu ludzi tak powie w odniesieniu do przyrządzania potraw czy właśnie urządzania domu. Ważne są także drobne dekoracje, przykładowo – .

gustowny salon

Autor: Catherine E. Bailey
Źródło: http://www.flickr.com

Do tego potrzebne jest serce.

Zachęcamy – naciśnij tutaj sklep plastyczny decoupage i wejdź na następną naszą witrynę. Tam oczekują na Ciebie nowe i fachowe artykuły.

Żeby nasz dom i wnętrze prezentowały się pięknie i ponadczasowo powinniśmy uruchomić emocje i uczucia, żeby wnieść coś naprawdę od siebie, coś czym uczynimy nasze miejsce prawdziwym domem. Jak można to zrobić? Odpowiedź jest banalna, ale prawdziwa. Możemy uzyskać taki efekt, działając wyłącznie zgodnie z samymi sobą. Nie patrzmy na trendy i inne tymczasowe mody. Tak naprawdę ważne jest to, co mamy w sobie i co pragniemy przekazać. To musi być najważniejsze, na tym nam powinno zależeć. Jeśli uda nam się przedstawić to możemy mieć pewność, że efekt będzie wspaniały i autentyczny. Jeśli będzie nam sprawiało to jakiś problem powinniśmy postarać się odnaleźć to w sobie.

Najlepiej porozmawiać z samym sobą, wsłuchać się w głos wewnętrzny. Na co dzień ciężko to bowiem odnaleźć, jesteśmy zabiegani, na nic nie mamy czasu, tak naprawdę jesteśmy zagubieni w życiu codziennym. Warto jednak odnaleźć swój wewnętrzny głos nie tylko, jeśli mówimy o urządzaniu mieszkania, ale też w innych okolicznościach. Również na temat: w tym odnośniku.