EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Hotele przez długie lata miały prawo narzekać na duże opłaty za prąd – na szczęście te czasu odeszły już do lamusa

Hotele z reguły to dość duże obiekty, które mają dużą ilość pokoi. Ze względu na to opłaty za elektryczność nie należą tam do małych. Jednakże w ostatnich czasach sporo zmieniło się na lepsze.

włochy - koloseum

Autor: Luca Serazzi
Źródło: http://www.flickr.com
MousePen i608

Autor: Planeta PR
Źródło: Planeta PR

To daje możliwość hotelom być także bardziej eko.
Karta hotelowa kiedyś była prawdziwą rewolucją. Obecnie szczęśliwie znaczna grupa gości już do zmiany przywykła.

Aby uzyskać świeże dane na opisywane zagadnienie przenieś się tutaj, a na pewno nie będziesz rozczarowany Upewnij się, że tak jest!

Dzięki karcie nie jesteśmy zmuszeni dźwigać ze sobą klucza do pokoju, gdyż była karta – kliknij w link – stworzona właśnie z tego powodu, żeby go zastąpić. Jest o wiele wygodniejsza oraz lżejsza, a w razie zawieruszenia się gdzieś wyrobienie karty jest o wiele tańsze, aniżeli dorobienie klucza.

Karta hotelowa jest zrobiona z odpornego na ogień plastiku. Dodatkowo możemy ulokować na niej logo hotelu i numer pokoju, ale także hasło do sieci i godziny pracy hotelowej restauracji. Karta hotelowa jest również niezbędna, aby włączyć w pokoju elektryczność. Dzięki wsunięciu jej do stosownego nośnika, który zawsze znajduje się obok drzwi, możemy korzystać ze światła, prysznica w łazience czy oglądać kablówkę. Kiedy wychodzimy, to musimy zabrać ją ze sobą, aby później móc otworzyć drzwi ponownie. Po chwili, prąd w pokoju wyłączy się samoistnie. Z pomocą karty oszczędzamy prąd oraz ratujemy naturę – karta hotelowa.

Nowoczesność oraz innowacyjne technologie stają się od jakiegoś czasu standardem w hotelarstwie. I nie chodzi tutaj wyłącznie o duże hotele, które są w niejednym większym mieście na świecie, ale także o przytulne pensjonaty.