EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Zima jest tym czasem w naszym kraju, kiedy mamy ochotę wyjechać na koniec świata, gdzie jest gorąco i są cudowne plaże

W czasie zimy w naszym kraju nierzadko chorujemy i mamy skłonności do depresji. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest aura – niskie temperatury oraz brak słońca.

Wobec tego trzeba zaszaleć i polecieć daleko, żeby radować się słońcem oraz wodą.
egipskie piramidy

Autor: montager
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli marzy nam się wyjazd gdzieś w nieznane, to może warto podumać o Ameryce Południowej lub Środkowej. Koniecznie musi być tam gorąco, ponieważ chcemy opalać się na plaży Morza Karaibskiego. Jeżeli intryguje nas ten kontynent to może warto podumać o jakiejś wyspie. Jeżeli podoba nam się Kuba wycieczki do tego kraju są dobrym zamiarem . Kuba to ciekawy kraj, gdzie napotkamy miłych ludzi oraz spróbujemy lokalnego jedzenia.
Jeżeli znamy język hiszpański i pragniemy popróbować rozmawianie w tym języku, to zapewne warto udać się prawie do każdego kraju Ameryki Łacińskiej. Jednym z tańszych kierunków jest Kolumbia. Skrawek lądu nadal nieodkryty przez naszych rodaków, dlatego będzie to najlepsze miejsce dla Ciebie, jeśli nie lubisz rezerwować popularnych wycieczek. Jeżeli zdecydujesz się na to, że Twoim kolejnym kierunkiem podróżniczym będzie Kolumbia pogoda w tym kraju na pewno Cię nie zawiedzie (wczasy w Kolumbii). Jeśli chcesz tam wybrać się, żeby wylegiwać się na plaży Morza Karaibskiego, to niemal każdy czas będzie dobry, bo kraj leży w strefie równikowej.

Jednak jeśli podoba Ci się wyprawa w góry, to pamiętaj o ciepłych ciuchach, ponieważ przy dużej wysokości temperatura szybko spada.

Jeśli ten artykuł jest według Ciebie wartościowy to sprawdź serwis, w którym są podobne informacje. One na pewno będą dla Ciebie użyteczne.

Nawet dla Polaków może być tam często dość zimno.