EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Usługa niszczenia danych poufnych

Znaczna ilość firm, posiadających poufne, niedostępne dla osób nieupoważnionych informacje co jakiś czas decydują się na zniszczenie ich, jednak nie zawsze posiadają one odpowiednich kompetencji oraz doświadczenia w tego typu ruchach, dlatego też decydują się na kontakt z pewnymi grupami, które oferują usługi w tymże obszarze.

sale

Autor: Stuart Grout
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to równocześnie gwarancja całkowITej poufności i zachowania informacji jedynie pośród osób upoważnionych.

Pośród ich oferty wymienia się też niszczenie dokumentów, które zwykle wkłada się do dostarczonych pudeł o pojemności od 50 aż do sześciuset litrów, a następnie – za sprawą wcześniejszych ustaleń ws. współpracy – zostają one zbierane jednorazowo czy też co pewien czas oraz utylizowane w nowoczesnych samochodach ciężarowych, które jednocześnie posiadają nawigację GPS. Niszczenie ma miejsce pod okiem doświadczonego personelu, a także chronionych oraz całkowicie poufnych pomieszczeniach. W razie konieczności, firmy zlecające mogą ubezpieczyć dane zniszczenie aż do kilkudziesięciu milionów złotych, aby w razie wycieku ochronić swoją markę. Każda osoba z personelu jest zobowiązana do zachowania tajemnicy i informacji zawartych w pojemnikach. Co ważne – chronione jest jednocześnie środowisko, ponieważ zniszczone dokumenty są poddawane recyklingowi – .
Istnieje także niszczenie dysków twardych, których utylizacja ma miejsce w sposób porównywalny do dokumentów – zerknij na info o niszczeniu dokumentów.

Wszystko odbywa się w sposób tajny, a dyski twarde oraz inne nośniki informacji nie będą odtwarzane, lecz natychmiastowo niszczone, bez możliwości ujawnienia wiadomości znajdujących się na nich.

Jeżeli wczytujesz się w ten artykuł to oznacza, że wątek Cię bardzo zaciekawił – kliknij odnośnik do strony części do myjki karcher, a odnajdziesz nie mniej wartościowe informacje.

Wszystkie firmy oferujące podobne usługi posiadają licencje transportowe, a także zezwolenie na gospodarowanie odpadami.