EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

W jaki sposób urządzić małą alkowę?

Alkowa to miejsce szczególnie istotne na mapie naszego mieszkania. Wnętrze kojarzące się z odpoczynkiem musi przede wszystkim zapewniać nam zdrowy sen.
Aby sypialnia spełniała swą funkcję powinna być odpowiednio umeblowana.

Ściana z obrazem

Autor: katsrcool (Kool Cats Photography)
Źródło: http://www.flickr.com

W niedużym domu albo małym pokoju trudno będzie stworzyć aranżację nie tylko funkcjonalną, ale także wyszukaną – szukaj eleganckich poduszek dekoracyjnych. Jak sprawić ażeby malutka sypialnia stała się azylem oraz stylowym wnętrzem jednocześnie? Być może wystarczą eleganckie poduszki dekoracyjne?
Zegar ścienny Flow oraz lampa sufitowa Lampadina 7

Autor: Kare Design
Źródło: Kare Design
Urządzając wnętrze niedużej sypialni należy mieć na uwadze, iż liczy się wszelki centymetr oraz optymalnie spożytkować powierzchnię. Wskazane jest również skorzystać z kilku sztuczek, jakie przyzwolą nam wizualnie zwiększyć powierzchnię pokoju i sprawić ażeby nabrała charakteru. Gdy rozporządzamy wysokim sufitem jak też zamieszkujemy w starej kamienicy możemy pozwolić sobie na antresolę, która przyzwoli oszczędzić miejsce i umożliwi wkomponowanie biurka albo (przejdź) szafy. Niewielkie mieszkanie w bloku powinniśmy wyekwipować w taki sposób, by połączyć komfort z funkcjonalnością. Sypialnia bardzo często spełnia rolę też garderoby. Szafy czy szafki, które pokrywają a także są wbudowane w mury, zawierają przydatne miejsce na drobiazgi i ubrania.

Dzięki takiemu wyjściu pozbywamy się nadmiaru rzeczy z otoczenia, zbytecznego bałaganu, a dzięki zwierciadłom, które mogą być ulokowane na przodach szafy, dodamy sypialni centymetrów, natomiast poduszki w kwiaty spowodują, iż wnętrze będzie niesłychanie przytulne – odwiedź sklep