EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Pomysły na upominek dla młodej pary

Jesteście zaproszeni na ślub a nie macie pomysłu na prezent dla pary młodej? Mamy dla was nieco rad, które ochronią was od bólu głowy podczas wybierania podarku ślubnego. Częste rozwiązania stosowane przez młodą parę oraz gości weselnych to: prezenty przyjmowane w formie gotówki. Nie bądźcie anonimowi i nie wstydźcie się sumy i kupcie kartkę z życzeniami dla młodej pary. Dopiszcie kilka słów, parafujcie kartkę i gotowe.

Listę upominków weselnych tworzy młoda para. Przyszli małżonkowie wymyślają podarunki i przekazują spis weselnikom. Kolejną alternatywą może być podarek niespodzianka. Tu zaczynają się „schody” dla weselników. Przede wszystkim powinniście zastanowić się jaką maksymalnie kwotę przeznaczycie na prezent ślubny. Istnieje także ryzyko, że kupicie podobny upominek do tego co kupią pozostali zaproszeni goście. Jeszcze ogromniejszy będziecie mieli kłopot jeśli nie znacie dobrze młodych. Możecie nie trafić w gust czy też kupić podarek ślubny, jaki nie będzie przydatny. Poniżej znajdziecie parę pomysłów na trafiony prezent ślubny.

Pomysł na prezent numer 1 – serwis obiadowy na 12 osób, podarunek ponadczasowy a także przydatny najczęściej na lata (zerknij na ). Drugim naszym pomysłem na upominek ślubny jest godziwy alkohol. Podarunek jest nadzwyczaj bezpieczny, gdyż trunek jest pomysłem uniwersalnym. Butelkę dobrego alkoholu z reguły pijemy w towarzystwie więc chętnych do spróbowania napitku

serwis

Autor: Porcelana „Chodzież”
Źródło: Porcelana „Chodzież”

jest wielu. Nadto jeśli młoda para otrzyma parę butelek to też nic złego się nie stanie.

Alkohol jest również praktycznym prezentem, bo zdołamy go przekazać dalej jako następny podarek. Z alkoholi polecamy wina. Następną naszą myślą jest mebel (https://www.meblemagnat.pl/materace-kieszeniowe) dekoracyjny czy obraz. Jeśli dobrze znacie młodą parę możecie ich wyposażyć w drobny mebel (meble sosna) dekoracyjny. Stosunkowo uniwersalny jest obraz. Pejzaże i kwiecia winny pasować do większości mieszkań. Rozważcie też wazon do salonu. Miejcie na uwadze, iż prezent ślubny musi być w miarę uniwersalny albowiem każdy ma inny smak. Dobierzcie podarunek do wystroju wnętrza nowego domu młodych.

Jeśli jednak nie przychodzi wam nic do głowy to nie zakupujcie nic na siłę. Odpowiedniej jest dać gotówkę, którą para młoda wyda na własne potrzeby.