EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Zwiększenie przestrzeni na składowanie

Mnóstwo posiadaczy składów boryka się z nazbyt małą przestrzenią na przechowywanie materiałów.
Dobrym sposobem na pomnożenie tej przestrzeni jest stosowanie dobrych rozstrzygnięć.

Jednym z takich sposobów są antresole magazynowe. Są to rozwiązania umożliwiające dzielenie budynku na piętra. Budowa antresol gwarantuje dwoiste i trzykrotne wykorzystanie nawierzchni magazynowej. Antresole magazynowe posiadają ogromne możliwości adaptacji dostępnej połaci i maksymalnego dostosowania jej do indywidualnych wymogów i warunków panujących w magazynie. Struktura podłogi na kolumnach pozwala swobodnie użytkować powierzchnię zarówno na podeście, jak i pod spodem nim. Są to samonośne konstrukcje ze stali komponujące się z belek wspartych na słupach kotwionych wprost do posadzki hali. Ich równowaga gwarantuje zabezpieczenie osób tam pracujących. Antresole magazynowe (przeczytaj więcej o antresole magazynowe www.olejnik.pl/) zazwyczaj są stałą strukturą, wyposażoną w balustrady zapewniające zabezpieczenie. Praca na antresolach i trapach w magazynie na wielopoziomowych regałach nie jest uważana jako praca na wysokości i nie potrzebuje dodatkowych uprawnień.
drzwi przesuwne

Autor: Reynaers Polska
Źródło: Reynaers Polska
Przy kupnie antresoli trzeba brać pod uwagę gatunek przechowywanego towaru, jego liczebność, również jednostki ładunkowe. Antresola może być nawierzchnią otwartą, aczkolwiek jest w stanie też posiadać dodatkowe regały magazynowe.

Poza głównymi przeznaczeniami takimi jak powiększenie powierzchni magazynowej i przechowywania, antresole magazynowe umożliwiają wygodny dostęp do składowanych towarów i mogą przyczynić się do poprawy pracy składu.