EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Niejeden lokal użytkowy, który ma gości, powinien mieć świetnie wyposażoną toaletę – dla komfortu wszystkich ludzi

W Polsce w ostatnim czasie pojawia się wiele nowych restauracji i kawiarni. W każdym tego rodzaju lokalu ważny bywa oczywiście smak potraw, ale również i design.

Przy czym ocenia się nie tylko salę, ale również i łazienkę.
spotkanie u dewelopera

Autor: Jeffrey Zeldman
Źródło: http://www.flickr.com
Są jeszcze tacy menadżerowie lokali, którzy mówią, że łazienka jest kompletnie nieważnym elementem restauracji. Jest tam niezbyt czysto, a sanitaria bywają stare. Najczęściej klienci już nie chcą już wracać do tych miejsc. Oprócz walorów smakowych, ważne są przecież również względy estetyki. Im szybciej to zrozumieją pewni menadżerowie, tym lepiej dla lokalu. Młodzi kierownicy myślą już na szczęście zupełnie inaczej. Dlatego w ich restauracjach toaleta to zwykle osobne dzieło sztuki. Projektant naprawdę się postarał. Jest nie tylko czysto, ale wszystkie sanitaria są najwyższej jakości. Gustowna toaleta oraz umywalka są najczęściej w identycznym odcieniu.

Jak sądzisz? Czy omawiany temat jest interesujący? Jeśli tak, to kliknij w link oraz zbadaj praktyczne informacje – wciągną Cię kompletnie.

Z reguły możemy także znaleźć urządzenia pomagające dla osób niepełnosprawnych. Oczywiście, niemal wszędzie znajdują się również dozowniki do płynu i suszarki do rąk. Czasami łazienka bywa aranżacyjnie przedłużeniem wyglądu całej restauracji. Zatem jeśli wystrój knajpki przypomina te rodem z westernu, to tak i będzie wyglądała toaleta. Wszędzie znajdziemy drewno.

Jeśli jednak prowadzimy azjatycką restaurację, to łazienka oraz wszystkie sanitaria będą pokazywały minimalizm. Tak jak lubią przykładowo Japończycy. Nie należy więc zlekceważyć wyglądu toalety.