EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Okna drewniane najlepszym rozwiązaniem do domu

Firma Wójcik jest nowoczesną spółką, stosującą w procesie produkcyjnym najnowsze rozwiązania technologiczne. Szczególnie polecana kiedy poszukujesz w sieci dobrej jakości i niezawodne drzwi i okna drewniane pasywne producenta markowego.

Okno Platinium Evolution²

Autor: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Źródło: OKNOPLAST Sp. z o.o.

W chwili obecnej firma Wójcik jest największym producentem okien i drzwi drewnianych w Polsce. W swojej ofercie producent posiada również usługę fachowego doradztwa w zakresie doboru drzwi i okien drzwi drewniane, fasady z drewna. Duże możliwości technologicznie jak również produkcyjne, wspierane są fachową wiedzą i sporym 40-letnim doświadczeniem świetnie wyszkolonego zespołu Wójcik, pozwalają na realizację na realizację najtrudniejszych i najśmielszych zamówień stolarki okiennej, drzwiowej czy też fasad, zarówno z pvc, drewna jak i aluminium.

Wysoki stopień izolacji termicznej, akustyczności oraz niezawodnej funkcjonalności czyni nasze okna drewniane synonimem nowoczesnej technologii oraz elegancji. Stąd proponujemy okna okna aluminiowe wrocław w oknar-internorm.pl drewniane producent Wójcik.

W pełnej ofercie znajdziecie Państwo również okiennice w atrakcyjnej cenie! okiennice z drewna są zapomnianym systemem zasłaniania okna, który można zastosować razem z ich montażem podczas budowy domu lub podczas wymiany okien. W domach o nowoczesnym wyglądzie z reguły montuje się rolety zamiast okiennic. Tam gdzie jednak styl domu nawiązuje do tradycji lepiej komponują się okiennice.

Nasze rozwiązania są wykonane z najlepszej jakości drewna. Poza tym rozwiązania firmy Wójcik spełniają normy hałasu i izolacyjności akustycznej. Faktem jest również, że drewno pęcznieje. Firma Wójcik ma jednak skuteczne rozwiązania na ten kłopot w postaci warstwowego klejenia drewna dla wyrównania naprężeń.

Pracując nad ciągłym doskonaleniem świadczonych przez Wójcik produktów i usług, szczególnie skoncentrowano się na dążeniu do oferowania najwyższej jakości produktów oraz redukcji czasu realizacji zamówień i dostaw do Klientów. Obecnie Wójcik oferuje doskonałe jakościowo wyroby oraz wysoko konkurencyjne terminy na ich dostarczenie do dowolnej lokalizacji w całej Unii Europejskiej.

Produkcja stolarki okiennej i drzwiowej prowadzona jest obecnie na liniach technologicznych wyposażonych w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia renomowanych zachodnich firm. Chcesz znaleźć drzwi drewniane czy też elewacje drewniane? Dobrze trafiłeś na firmę Wójcik z Wrocławia.

okno angielskie

Autor: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa

Drzwi drewniane wykonane z najwyższej jakości drewna i spełniają nie tylko oczekiwania estetyczne, ale i również wymogi budowlane. Główną cechą profilu drzwi, jakie oferuje firma Wójcik są nietuzinkowe, opływowe kształty, o gładkiej i lśniącej powierzchni. Kształty owe dają swoim użytkownikom bardzo wymierne korzyści i możliwości.

Kompletna konstrukcja okien drewnianych wykonana jest z drewna z szybami zespolonymi dwukomorowymi zwykłymi z przestrzenią między szybami uzupełnioną powietrzem. Polecamy również energooszczędne okna drewniane z olbrzymią różnorodnością kolorów. Ponadto żywotność stolarki przedłuża impregnacja i gruntowanie. Wszystkie nasze powłoki malarskie są przyjazne dla środowiska. Zachęcamy do współpracy! okna – przejdź do serwisu

Źródło: Okna Wójcik