EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Różne kształty proponowanych kalendarzy

Co dwanaście miesięcy – co nie jest większym zaskoczeniem – ma miejsce powitanie Nowego Roku, a idzie za tym też zmiana daty oraz kalendarzy, których dotychczas się używało.

W tymże momencie pojawia się problem znalezienia właściwego kalendarza, który posiada właściwe preferencje, a także motyw i rozmiar. W zależności od ich stosowania, są różne formy kalendarzy, które warto poznać.
malowidło - ubrania

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
design

Źródło: pixabay.com
Najbardziej popularne są kalendarze książkowe, używane z reguły przez osoby mające na uwadze każdą ważną rzecz, którą zapisują pod właściwą datą. Tego typu kalendarze posiadają wszystkie dni roku oraz miejsca na notatki pod nimi. Formaty ich są zróżnicowane, lecz najbardziej popularne są w rozmiarze A5, bowiem mogą zmieścić się chociażby do damskiej torebki, a także są nader poręczne. Niektóre posiadają jedynie daty, ale inne – zawierają także i na przykład cytaty, imiona osób, które obchodzą lub też adresowniki oraz o wiele więcej. Pewne kalendarze książkowe są tworzone w oparciu o pewne motywy i wzbogacone o pewnego rodzaju zdjęcia, bądź motywujące słowa. Oferowane są kalendarze dzienne, bądź tygodniowe – zależnie od preferencji kupujących.
W większości firm i dla osób, które większość swojego czasu spędzają przed biurkiem perfekcyjnie sprawdzą się znane biuwary, inaczej mówiąc kalendarze biurkowe.

Są one połączeniem notesu oraz kalendarza, a najczęściej stosowane są w celach reklamowych, jako oryginalna forma rozpowszechnienia własnej marki. Zwykle posiadają one znak firmy reklamującej się, bądź też ich motto.

Czy ta notka wzbudziła Twoją dociekliwość? Jeżeli tak, to zobacz ten niesamowicie wyczerpujący tekst (patataj.com/). On z pewnością też okaże się wart poznania.

Zarazem są bardzo praktyczne i rozpoznawalne.