EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Rozwój firm które oferują pożyczki internetowe, wady i zalety tego typu produktów finansowych.

Rynek kredytów i pożyczek bardzo dynamicznie się rozwija w naszym kraju. Poza standardowymi produktami bankowymi ogromnym zainteresowaniem cieszą się firmy które się zajmują udzielaniem tak zwanych szybkich pożyczek. W przeciwieństwie od typowych kredytów w banku posiadają dużo zalet, lecz też oczywiście i wady.

Pożyczka

Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając się do banku trzeba się przeważnie pochwalić swoimi dochodami i zatrudnieniem, a procedura przyznania będzie trwała przynajmniej jeden dzień. W przypadku pożyczek internetowych jest całkowicie odmiennie. Wszelakie formalności ograniczone są do niezbędnego minimum, w większości tego typu firm sprowadzają się do wypełnienia formularza z danymi osobowymi i wysłania zeskanowanego dowodu osobistego.

Nie są potrzebne żadne dokumenty o zatrudnieniu i zarobkach. Niezwykle szybko trwa również procedura weryfikowania wniosku, jeżeli nie będzie niejasności, to od chwili przesłania dokumentów do ostatecznej weryfikacji nie upłynie dłużej niż kilka godzin, co w tradycyjnych bankach jest to w chwili obecnej mało możliwe.

Firmy które oferują szybkie pożyczki coraz bardziej konkurują ze sobą, znacznie ostatnimi czasy powiększyła się też ich liczba na rynku. Wszystko to sprawia, że trzeba zaproponować coś więcej, niż jedynie typową pożyczkę, aby zachęcić nowych klientów. Z tego też powodu w dużej części takich firm pierwsza z pożyczek jest całkowicie bez opłat lub za jakąś niewielką kwotę. Klienci dzięki takiemu rozwiązaniu mogą sprawdzić, jak wygląda cała procedura i nie ponoszą przez to żadnego kosztu – kliknij tutaj (kliknij tutaj).

Ale z powodu tego że, że daną firmę mieli już okazję poznać, to prawie na pewno kolejną wezmą właśnie w niej. Tu na przykład pozytywnie wyróżnia się pożyczka w vivus, możliwa jest ona do otrzymania nawet do kwoty tysiąca pięciuset złotych bez żadnej opłaty. Niektóre firmy jeszcze dalej się posuwają i wprowadzają specjalne programy partnerskie, w jakich mogą brać udział ich klienci. Jeśli przyprowadzą nową osobę, która zaciągnie pożyczkę, to za każdym razem będzie się od tego otrzymywać jakąś kwotę pieniędzy.