EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Planujesz remont mieszkania? Fototapeta to idealne rozwiązanie do każdego domu

Kiedy planujemy remont swojego domu, myślimy nad możliwościami, jakie wpłyną na poprawę jego wyglądu. Szukamy nowych trendów oraz podpytujemy o wskazówki fachowców, najlepiej znających się na najnowszych modach, gdyż parają się tym tematem na co dzień. Zwłaszcza warta wzięcia pod uwagę jest fototapeta. Kamienie, pejzaże, panoramy miast, jak również zwierzęta to jedynie niektóre obrazy, jakie mogą się na niej znaleźć, aby zupełnie odmienić aranżację wnętrza.

Fototapeta

Autor: Porco Rosso
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z kluczowych zalet dla ludzi poważnie zastanawiających się nad tym rozwiązaniem jest łatwy montaż takich tapet. Nie trzeba najmować ekipy remontowej, gdyż wszystkie prace można zrealizować samodzielnie. Wraz z każdym kompletem tapet powinniśmy otrzymać dokładną instrukcję – .

Kierując się kolejnymi punktami szybko nakleimy ją na ścianę, ciesząc się nowym, rewelacyjnym wyglądem salonu lub sypialni. Drugim przymiotem docenianym przez klientów jest możliwość szerokiego wyboru motywów tapet. Prócz nadmienionych na wstępie scenerii bądź panoram miast mogą być to również kolaże fotografii naszej rodziny, np. z wakacji, uroczystości rodzinnych czy zwykłych, codziennych chwil.

Kiedy stwierdzisz, że ten artykuł jest interesujący, kliknij na odnośnik do www, który ma fascynujące dane na opisywany temat – będą one z pewnością ciekawe.

Budząc się rano z takim widokiem będziemy rozpoczynać dzień od uśmiechu.

Wybierajmy motyw mając na uwadze w pierwszej kolejności aranżację naszego pokoju, ponieważ wielki tygrys na ścianie nie przypasuje w każdym z nich. Dlatego niekiedy lepiej jest stawiać na uniwersalniejsze wzory, np. geometryczne, jakie będą dobrze wyglądać we właściwie większości pomieszczeń, nadając im gustownego wyglądu. Jeśli jednak wybrany motyw po pewnym czasie nam się znudzi, z łatwością można zdjąć tapetę, aby nakleić nowy wzór.

Nie zostawi śladu na ścianie, zatem nawet gdy tym razem będziesz chciał ją zwyczajnie pomalować, wykonasz to bez żadnego problemu. Fototapety są niezrównanie wytrzymałe, o ile wybierzemy właściwy materiał, na którym będą nadrukowane. Najmniej trwała jest tapeta papierowa, z tej przyczyny lepiej jest kupić tapetę lateksową albo winylową, a zwłaszcza winylową z podkładem fizelinowym, jaki zwiększy jej krycie. Aby jeszcze wzmocnić jej wytrzymałość, można pokryć ją laminatem. Fototapety to doskonały wybór do każdego domu, dlatego Ty też zaaranżuj z nimi przyjemne wnętrze.