EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Kilka użytecznych informacji na temat szkła hartowanego i barierek szklanych

Nie raz zbiliśmy jakąś szklankę. Zdarzyło się, że i jakiś półmisek wyślizgnął nam się z rąk. Poza tym od maleńkości piliśmy napoje w kubku, bo szklanki są delikatne. Maluch albo rozbije albo, co jeszcze gorsze przygryzie i będzie nieszczęście. Jeśli więc usłyszelibyśmy zapytanie, jakie jest szkło? Na pewno wiele ludzi powie, że kruche.

Szklanka z grawerem

Autor: Amanda Siska
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczęście szkło (witryna internetowa) hartowane przeczy tym stereotypom. Dzięki właściwej obróbce termicznej szkło to jest niesamowicie odporne. Trudno jest rozbić coś, co zostało zrobione z hartowanego szkła. Co istotne, kiedy zbijemy coś ze szkła hartowanego odłamki nie okażą się ostre, czyli możliwość draśnięcia się nimi jest niewielka. Odwrotnie niż w wypadku normalnego szkła. Warto jest, więc zastanowić się, czy może nie chcielibyśmy sprawdzić opcji, jakie daje nam Moglibyśmy na przykład wybrać ten materiał do stworzenia nowoczesnych schodów lub możemy wybrać drzwi barwione ze szkła hartowanego.

Nie bój się szklanych rozwiązań w domu
Wykorzystajmy w mieszkaniu szkło. Nie bójmy się szkła w mieszkaniu. Nie chodzi tu jedynie o niesamowitej szklanej zastawie, chodzi bardziej o szklane schody, barierki szklane i co tam

Kolorowe szklane kulki

Autor: Fancy Nancy
Źródło: http://www.flickr.com

tylko będziemy w stanie wymyślić. Szkło to ultranowoczesne rozwiązanie. Dom, w którym zamiast drewnianej balustrady wybrana zostanie szklana barierka z miejsca stanie się bardzo nowoczesnym wnętrzem. Jeśli, więc chcielibyśmy, żeby nasze mieszkanie przykuwało uwagę powinniśmy pomyśleć o szklanych opcjach. W dodatku, jeżeli mieszkanie nie jest duże, to szkło doda mieszkaniu lekkości. Dobrze, więc porządnie się zastanowić zanim będziemy montować zwykłą barierkę.

Oczywiście pewna grupa osób stwierdzi, że taka szklana balustrada to niezbyt trafny pomysł, bo szkło jest kruchym materiałem.

Po przejrzeniu tego artykułu kusi Cię, by zostawić na naszej witrynie małe komentarze na temat (https://vitrier.pl/)? Nie czekaj! Każda opinia będzie dla nas kluczowa.

Jednak rzeczywistość jest taka, że do balustrad stosuje się szkło hartowane, które idealnie sprawdzi się w każdym mieszkaniu. Poza tym nie tylko w zamkniętych pomieszczeniach, ale również na zewnątrz możemy wybrać szklane barierki. Jest wiele firm, które tworzy poręcze nie tylko do mieszkań, ale również na tarasy i na balkony. Jeżeli więc gustujemy w nowatorskich i trwałych rozwiązaniach to barierki szklane na sto procent do takich właśnie należą.