EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Perfekcyjne miejsce na zimowy wypoczynek z

Miłośnicy zimowego szaleństwa przez cały rok czekają na śnieg i zimę. Kiedy tylko warunki zaczynają robić się odpowiednie, wyruszają na stok. Idealnym miejscem do uprawiania zimowych szaleństw jest z pewnością Zieleniec, część miasta Duszniki-Zdrój. Duża baza noclegowa, świetnie przygotowane trasy i efektowność rejonu sprawi, że zapamiętamy to miejsce i na pewno do niego wrócimy. Jeżeli interesuje nas najlepszy wybór, jakim jest Zieleniec domki, które oferuje to miejsce, będą niewątpliwie atrakcyjne i dopasowane do naszych potrzeb.

Narty, sporty zimowe

Autor: boogy_man
Źródło: www.sxc.hu
Zieleniec leży w województwie dolnośląskim, niedaleko Kłodzka, w Górach Orlickich. Wznosi się na wysokościach od 800 do 960 metrów n.p.m. Klimat, który panuje w tym miejscu, jest podobny do alpejskiego. Powietrze sprawia, że organizm zwiększa produkcję czerwonych krwinek, dzięki czemu już kilka dni w tym miejscu sprawia, że czujemy się zdrowsi, a nasze samopoczucie jest bardzo korzystne. W Zieleńcu znajduje się 28 wyciągów (na wszystkie obowiązuje tylko jeden karnet!), a śnieg leży tutaj niemalże przez pół roku, dzięki czemu jest to pierwszorzędne miejsce do praktykowania narciarstwa. W Zieleńcu otwarte jest schronisko Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego (PTTK) „Orlica”.

Oferowana jest bogata oferta noclegowa w każdym standardzie. Przedział cenowy jest na tyle komfortowy, że podróż w góry i urlop w Zieleńcu odpowiada prawie wszystkim. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową frazę „Zieleniec domki”. Dzięki temu można wyszukać całą bazę noclegową i wybrać najbardziej pasującą nam opcję. Wybór jest ogromny, ponieważ aktualnie znajduje się tam ponad tysiąc miejsc noclegowych. Strona internetowa Zieleńca posiada możliwość wirtualnego spaceru po rejonie, dlatego już przed przyjazdem możemy się upewnić jak malowniczo i pięknie jest na miejscu. Można tu zapomnieć o biegu, jaki ma miejsce w wielkich miastach, odpocząć, nabrać energii i niesamowicie się zrelaksować.

narty

Autor: gakusei 88
Źródło: http://www.flickr.com

W Zieleńcu każdy miłośnik sportów zimowych odszuka coś dla siebie, bez względu na to, czy jest jeszcze amatorem, czy już profesjonalistą. Trasy posiadają różne stopnie trudności i są zaadaptowane do każdego typu użytkownika. Poza tym o jakość tych miejsc dba się przez cały czas, dzięki czemu odznaczają się one dużym bezpieczeństwem. Warto dodać, że dziesięć tras posiada bardzo dobre oświetlenie, dzięki czemu są one otwarte od godziny 9:00 rano do 22:00 wieczorem – można bez problemu korzystać z nich cały dzień. Bez względu na to, gdzie się obecnie znajdujemy, czy to restauracja, czy pensjonat, schronisko lub [deratyzacja gdynia] hotel, Zieleniec posiada fenomenalny rozkład tras narciarskich, który sprawia, że z niemal każdego miejsca łatwo dotrzemy na najbliższy stok.

Jeżeli niniejszy wpis jest według Ciebie pasjonujący, to zobacz witrynę, która też publikuje pokrewne treści. One niewątpliwie również Cię zaintrygują.

Wybierając na miejsce pobytu Zieleniec domki na pewno nie rozczarują i zachęcą do ponownych odwiedzin tego miejsca.