EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

W czasach sporego natężenia handlu na naszym kontynencie niebywale ważna wydaje się być praca kurierów

Niejeden Polak wysyłał w życiu chociaż jedną przesyłkę. Mógł być to prezent na urodziny chrześniaka, który mieszka w innym mieście lub coś całkowicie innego.
Przeciętny Nowak, jeżeli nie ma działalności, to z reguły o wiele częściej otrzymuje przesyłki, niż je nadaje.

Kupno

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com

Bierze się to z tego, że dzisiaj mnóstwo rzeczy zamawiamy przez internet – książki, jeżeli uwielbiamy czytać, ale również nawet łóżko, gdy remontujemy mieszkanie. Z reguły nie musimy wychodzić z domu, aby coś zamówić. A co zrobić, gdy prowadzimy firmę i każdego dnia musimy wysyłać od kilku do kilkunastu paczek w przeróżne strony kraju. Trzeba znaleźć wówczas uczciwą oraz niedrogą firmę przewozową, z którą nawiążemy współpracę. Zawarcie umowy sprawia, że będziemy klientami VIP oraz korzystamy wówczas już z znacznie niższych stawek aniżeli zwykły klient. Zazwyczaj wysyłamy paczki, które gabarytowo można określić jako wymiarowe pudełko. Czasami jednak bywają przesyłki dłużycowe, których długość osiąga nawet do kilku metrów. Jeśli mamy takie paczki, to warto wcześniej zapytać firmę kurierską czy w ogóle obsługuje tego typu niewymiarowe zlecenia. Jeśli nie, to musimy w ogóle pomyśleć czy warto rozpoczynać z nimi współpracę.

Już w chwili szukania rzetelnej firmy musimy pomyśleć o tym, jakie pakunki przyjdzie nam czasami wysyłać.
Nie zapominajmy, żeby rozpoczynać współpracę wyłącznie z taką spółką kurierską, która będzie spełniać wszelkie nasze wskazania.