EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Wesele to dla każdej kobiety najbardziej wyczekiwany moment w życiu – chce poczuć się jak królewna z opowieści

Wszystkie damy, kiedy były małymi dziewczynkami, czytały bajki o Kopciuszku lub Śpiącej Królewnie. Chciały tak jak bohaterki spotkać księcia na białym koniu, przywdziać białą sukienkę i bawić się na swoim weselu.
Jeżeli nadchodzi ten wielki moment, niejedna z nas czuje ogromne rozradowanie, ale również małe zdenerwowanie – czy wszystko będzie w porządku i czy o niczym nie zapomniałyśmy.

winietki ślubne

Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiste jest, że najistotniejsza jest przepiękna sukienka. Potem zawsze przypominamy sobie o załatwieniu zespołu i znalezieniu restauracji. A co potem? Czy to koniec? Niestety nie. Przed tym cudownym dniem jesteśmy zmuszone przypominać sobie o nieskończonej liczbie detali, by był tak cudowny, jak w opowieściach. Na przykład będziemy musiały podumać o zaprojektowaniu zaproszeń.

Jeśli chcesz zdobyć zbliżone informacje na prezentowany wątek, to w pierwszej kolejności zerknij tu i przenieś się do serwisu (https://www.smartvest.pl/), a znajdziesz w tamtym miejscu szereg świeżych komunikatów.

Przecież to szalenie istotne, aby każdy członek rodziny dostał zaproszenie z datą i miejscem ceremonii. Zaproszenie może być szykowne lub śmieszne. Wytypowanie koloru i wierszyka również należy do nas.

Winietki ślubne mamy możliwość kupić w tym samym miejscu. Powinny być one dostrojone formą oraz kolorem nie tylko do zaproszeń, ale do koloru bukietów i dekoracji na sali. Winietki ślubne z imionami gości stawiamy przy każdym nakryciu i dzięki temu nasi bliscy i przyjaciele będą świadomi tego, gdzie muszą usiąść.

Da nam to szansę na uniknięcie bałaganu, który mógłby wkraść się na przyjęcie, gdyby nikt nie miał pojęcia, gdzie ma usiąść.
Wesele to najistotniejszy moment w życiu – powinnyśmy zatem zadbać o wszystkie sprawy, by naprawdę taki był.