EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Woski do drewna a taże olej do tarasów – niezaprzeczalnie jedne z najlepszych środków do konserwacji drewna

Podłoga to wbrew pozorom niezwykle istotny element wystroju każdego wnętrza. Obecnie coraz bardziej dobitnie akcentuje się potrzebę wykorzystywania naturalnych surowców.

Woski do drewna – impregnują podłogi w Twym domu, nadając im jednocześnie niesamowity blask
odkurzacz

Autor: MIKI Yoshihito
Źródło: http://www.flickr.com
Nic więc dziwnego, że drewniane podłogi cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów. Rodzi się jednak pytanie: w czym tkwi sekret ich uroku. Odpowiedź jest niesłychanie prosta: we właściwej pielęgnacji. Dlatego warto nabyć woski do drewna (SAICOS). Chronią one powierzchnie podłóg przed przenikaniem wody jak również zabrudzeniami. Działają antystatycznie. W dodatku nadają drewnu jedwabisty blask.
Olej do tarasów – dzięki niemu zachowasz piękno drewna na długie lata
Z kolei do pielęgnacji powierzchni zewnętrznych doskonale nadaje się niewątpliwie olej do tarasów. Środek ten przenika strukturę drewna. Chroni je przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych. Pozwala też uwydatnić jego naturalne zapierające dech w piersiiach piękno. Olejowanie tarasu powinno się przeprowadzać dwa razy do roku – wiosną i wczesną jesienią. Wiele zależy jednak od aury panującej na dworze.

Silny wiatr czy tez ostre promienie słoneczne mogą albowiem zniweczyć poztywne skutki olejowania – .
Drewniane podłogi w Twym domu straciły swój blask? Taras (deska tarasowa) nie wygląda jak dawniej? Nie zwlekaj i już teraz zadbaj o ich odpowiednią pielęgnację!