EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Nie wiesz, jak pozyskać pieniądze na rozwój swej firmy? To proste – zobacz sam!

Właściwie każda firma, aby mogła się rozwinąć, musi być stale dofinansowywana z wszelkiego rodzaju środków pieniężnych. Zazwyczaj niewątpliwie mamy odłożone swoje środki na rozwój firmy, a jednocześnie posiłkujemy się różnego rodzaju kredytami czy pożyczkami, jednak wszystko to są pieniądze, które wcześniej lub później musimy zwrócić – a gdyby tak dostać dofinansowanie na rozwój firmy, którego potem zupełnie nie trzeba zwrócić? Znakomitym rozwiązaniem w takich wypadkach jest niewątpliwie ubieganie się o wszelkiego rodzaju dotacje unijne na rozwój swojej marki.

Na co można otrzymać dotację?
dofinansowanie na rozwój firmy

Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety dotacje unijne obecnie można dostać jedynie na konkretne rodzaje działalności. Jeszcze pewien czas temu było dopuszczalne otrzymanie dotacji unijnej właściwie na każdy pomysł – wystarczyło przedstawić jedynie wstępny plan, a równocześnie dostawało się naprawdę spore środki na rozwój marki.

Wejdź na ten odnośnik, żeby przeczytać podobne materiały. Dla przykładu zobacz serwis, który prezentuje interesującą Cię problematykę, a niewątpliwie się nie zawiedziesz.

Obecnie dotacje można uzyskać dla przykładu na wszelkiego rodzaju wynalazki biotechnologiczne – jeśli Twoja firma zajmuje się tego typu działalnością, a jednocześnie macie wyjątkowo zdolnych PRacowników, wtedy bez wątpienia musicie ubiegać się o tego rodzaju dotacje.

Auto

Autor: Kirsty Pitkin
Źródło: http://www.flickr.com
Jak otrzymać dotację?
geodeta

Autor: Barbara Bresnahan
Źródło: http://www.flickr.com
Żeby uzyskać pieniądze, trzeba złożyć właściwy wniosek. Prawda jest taka, iż w współczesnych czasach dotacje unijne na innowacje możecie uzyskać wyłącznie na naprawdę innowacyjne rozwiązania, zatem wniosek musi być naprawdę porządnie napisany.

Zwykle większość firm zatrudnia do pisania tego rodzaju wniosków firmy zewnętrzne, które się w tym specjalizują – jeżeli się na to zdecydujesz, oczywiście uzyskasz wymarzone dofinansowanie.