EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Okna drewniane dla Twojego domu oraz dla Ciebie – Twoje marzenie może się urzeczywistnić

Producent produkująca okna drewniane musi być nowoczesną spółką, wykorzystującą w procesie produkcyjnym najnowsze rozwiązania technologiczne. Szczególnie polecana jak poszukujesz w sieci atrakcyjne cenowo i jakościowo drzwi i okna drewniane producenta nowoczesnego

okna

Obecnie firma jest największym producentem okien i drzwi drewnianych w Polsce. W swojej ofercie producent posiada również usługę rekonstrukcji stolarki zabytkowej drzwi drewniane, fasady z drewna. Spore możliwości technologicznie jak również produkcyjne, wspierane są fachową wiedzą i sporym doświadczeniem świetnie wyszkolonego firmy pozwalają na realizację nawet najtrudniejsze i najśmielsze zamówienia stolarki okiennej, drzwiowej czy też fasad, zarówno z pvc, drewna jak i aluminium.

Kombinacja wysokiego stopnia izolacje termiczne|izolacji termicznej], akustyczności oraz niezawodnej funkcjonalności czyni nasze TAG=okna drewniane sprzedażowo symbolem technologii i elegancji. Okna drewniane i drzwi drewniane synonimem nowoczesnej technologii. Dlatego polecane są okna drewniane od producenta.

W kompletnej ofercie znajdziecie Państwo również okiennice z drewna są zapomnianym systemem zasłaniania okna, możliwy do zastosowania razem z ich montażem w trakcie budowy domu lub w trakcie wymiany okien. W domach o nowatorskim wyglądzie z reguły montuje się rolety zamiast okiennic. Tam gdzie jednak styl budowli nawiązuje do tradycji lepiej komponują się okiennice.

Nasze rozwiązania są wykonane z wysokiej jakości drewna. Ponadto produkty firmy Wójcik spełniają normy hałasu i dźwiękoszczelności. Faktem jest także, że drewno pęcznieje. Firma Wójcik ma jednak skuteczne sposoby na ten problem w postaci warstwowego klejenia drewna dla wyrównania naprężeń.

Pracując nad ciągłym doskonaleniem świadczonych przez firmę Wójcik produktów i usług, szczególnie skoncentrowano się na dążeniu do osiągnięcia najwyższej jakości produktów jak również zmniejszenia czasu realizacji zamówień oraz dostaw do Klientów. Obecnie Wójcik oferuje wysokiej jakości wyroby oraz bardzo konkurencyjne terminy na ich dostarczenie do dowolnej lokalizacji w Polsce i innych krajów Unii Europejskiej.

Stolarka okienna i drzwiowa produkowana jest obecnie na liniach technologicznych wyposażonych w najnowocześniejsze maszyny renomowanych zachodnich firm. Szukasz okna energooszczędne czy też elewacje drewniane? Idealnie trafiłeś na firmę Wójcik z Wrocławia.

okna

Autor: OKNOPLAST-Kraków

Drzwi drewniane zewnętrzne zrobione z najwyższej jakości drewna i spełniają oczekiwania estetyczne jak i wymogi budowlane. Znakiem rozpoznawczym dla profilu drzwi, jakie oferuje firma Wójcik są nietuzinkowe, opływowe kształty, o gładkiej i lśniącej powierzchni. Kształty owe dają swoim użytkownikom bardzo wymierne korzyści i możliwości.

Kompletna konstrukcja okien drewnianych wykonana jest z drewna z szybami zespolonymi dwukomorowymi zwykłymi z przestrzenią między szybami uzupełnioną powietrzem. Oferujemy również pasywne okna drewniane z bardzo dużą różnorodnością kolorów. Ponadto żywotność stolarki przedłuża impregnacja i gruntowanie. Wszystkie oferowane powłoki malarskie są przyjazne środowisku. Zachęcamy do współpracy! Okna – złap okazje na okna oddymiającezobaczysz na tym serwisie

Źródło: Okna Wójcik