EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Fototapety 3 d oraz ich zalety. Zobacz nasze rady

Fototapety są znowu modne. Ceni je dzisiaj coraz więcej klientów urządzających albo remontujących swój dom lub mieszkanie. Niemałą furorę robią fototapety 3d. Jeżeli jesteś zaciekawiony ich zaletami, za moment przekonasz się, dlaczego warto je zakupić.

wnętrze po remoncie

Autor: zenjazzygeek
Źródło: http://www.flickr.com

W pierwszej kolejności fototapety 3d jak dają niezwykły efekt, od którego nie można oderwać wzroku. Na pewno po zamontowaniu tapety siądziesz przed nią na podłodze i będziesz patrzeć godzinami, ponieważ widok jest faktycznie świetny. Goście, którzy przyjdą na najbliższą imprezę, także będą oczarowani i z pewnością zastanowią się nad takim dodatkiem w swoim domu. Niniejsze fototapety po prostu odmieniają wnętrze nie do poznania. Dzięki nim przeobrazisz sypialnię, salon, kuchnię, przedpokój, a także łazienkę – każde pomieszczenie jest odpowiednie, aby je interesująco ozdobić.
Rezultat jest uzależniony przede wszystkim od wybranego zdjęcia, więc nie podejmujmy pośpiesznych wyborów. Przejrzyjmy choć kilka ofert, nim się zdecydujemy, aby mieć pewność, że to właśnie ta, a nie inna fototapeta jest tą o której zawsze marzyliśmy.

Do wyboru są m.in. rewelacyjne zdjęcia kosmosu, przepiękne widoki raf koralowych oraz morskich krajobrazów, prawdziwie nieokiełznana przez człowieka natura lub miasta, które zawsze chciałeś odwiedzić, a teraz mogą stać się częścią twojego domu. Decyzja raczej nie będzie prosta, więc włącz w poszukiwania całą rodzinę, a w końcu znajdziecie tą jedyną fototapetę.
Szczególnie warte sprawdzenia są fototapety ze światłem UV, świecące w ciemnościach. Poza rozpogodzeniem mieszkania fototapety 3d także mogą wizualnie powiększyć wnętrza, co jest najbardziej korzystnym efektem na niewielkich powierzchniach. Poza tym są nad wyraz proste w montażu, więc dasz radę sobie z nimi własnoręcznie. Wyprodukowane są najczęściej z wytrzymałego materiału tekstylnego (nie papieru), więc nie musisz się martwić, że się rozedrą. Są bardzo trwałe, a klej – (klej poliuretanowy), który służy do ich zamontowania, nie pobrudzi, tylko mocno przykleja tapetę do ściany. Na koniec należy zaznaczyć, że fototapety mogą zakamuflować niedoskonałości ścian, na których są nakładane. Z kolei jeżeli znudzi nam się ich widok, można je z łatwością zamienić na inne.

Fototapety 3d to efektowne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym mieszkaniu. Więcej: .