EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Kontenery z tworzyw sztucznych – zastosowanie

Przemysłowe pojemniki oraz zbiorniki z tworzyw sztucznych wyróżnia bardzo szerokie zastosowanie. Możemy je zobaczyć w hurtowniach, zakładach pracy, na podwórkach, na ulicach… Wyróżnia je głównie najwyższa jakość wykonania oraz funkcjonalność.Stosowane są w zależności od pory roku oraz zapotrzebowań. Zimą, skrzynie z piaskiem pomagają w zabezpieczaniu oblodzonych miejsc dla pieszych.

piasek na placu budowy

Autor: U.S. Army Corps of Engineers Savannah District
Źródło: http://www.flickr.com
Idealnie sprawdzają się jako zbiorniki na piasek, sól, oraz inne materiały sypkie, takie jak np. sorbent. Ich zasadniczym zadaniem jest zimowe zabezpieczanie w miejscach ruchu pieszych. Dodatkowo na parkingach samochodowych, dworcach autobusowych i kolejowych lub obiektach użyteczności publicznej oraz obiektach hotelowych. Poprzez różnorodną kolorystykę i funkcjonalność mogą być używane wszędzie tam, gdzie poza spełnianiem swojej podstawowej roli muszą współgrać z otoczeniem.

Odpowiednio zaprojektowana forma ułatwia transport. Taka skrzynia na piasek jest wytrzymała na wyszczerbienia, zmiany temperatur, promienie UV, nie koroduje. Nadaje się do transportu przy pomocy wózka widłowego. Po zakończeniu zimy i po opróżnieniu, skrzynie można zebrać po czym ustawić w stosach zajmujących niewielką powierzchnię, aż do kolejnego sezonu.

zbiornik na wodę

Autor: HM Revenue & Customs
Źródło: http://www.flickr.com
Stare powiedzenie brzmi „Służby wodociągowe pracują najlepiej, gdy ich nie widać”. Dopiero wtedy, gdy zabraknie wody pamiętamy o ich istnieniu. Pozbawienie wody gwałtownie i bez ostrzeżenia, jest dla każdego elementem, który powoduje dezorganizację czynności dnia. W takich momentach z odsieczą przychodzą zbiorniki wody pitnej, takie jak te. Zbiorniki znajdują również zastosowanie w magazynowaniu wody na kempingach, w warsztatach, w gospodarstwach rolnych oraz w miejscach, w których występują okresowe ograniczenia dostępu wody.

Czy masz ochotę może otrzymać link do strony opakowania do żywności, gdzie czekają na Ciebie kolejne wpisy? Myślimy, że przypadnie Ci do gustu nasz serwis.

Mają estetyczny wygląd i na ogół są oznaczone herbem miasta lub logo firmy.