EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Które źródło jest niezwykle bezpieczne, jeśli chcemy kupić kilkuletnią ciężarówkę?

Przedsiębiorcy, którzy przez wzgląd na prowadzoną przez swoją firmę działalność gospodarczą chcą stworzyć lub tylko uzupełnić firmowy park maszynowy, mogą zainteresować się ofertą specjalnych serwisów ogłoszeniowych, jakie oferują używane i nowe pojazdy ciężarowe.
Mogłyby to być albo same ciągniki siodłowe bądź kompletne wyspecjalizowane samochody, np. śmieciarki czy ciężarówki z lawetą.

Jeżeli posiadasz mały budżet, a potrzebne ci są samochody ciężarowe używane modele, jeżeli tylko będą w dobrym stanie technicznym, będą stanowić ciekawiącą alternatywę dla tych nowych. Pojazdy używane są o wiele mniej kosztowne, a wcale nie muszą być w jakikolwiek sposób gorsze. Jeżeli interesuje Cię któraś konkretna firma, to warto jest zaciekawić się ofertą dilera danej spółki na takiego typu samochody – (zobacz samochody dostawcze) ciężarowe. Warto powiedzieć, że poza ciężarówkami nowymi, dealerzy często mają również komisy.
ludzie

Autor: Dave Catchpole
Źródło: http://www.flickr.com
W tego typu sytuacji ewentualny klient posiada gwarancję, że kupowany pojazd nie pochodzi z kradzieży. Najbardziej istotne jest to, żeby dany pojazd był w jak najlepszym stanie technicznym. Oczywiście koszt renowacji możliwych wad może być odjęty od ceny całego pojazdu. Zazwyczaj są to samochody zaledwie kilkuletnie, których z jakichś względów zamierza się wyzbyć aktualny właściciel. Naturalnie alternatywnie można wyszukać odpowiedniego samochodu w gazecie albo po prostu w internecie.

Po dłuższym lub krótszym czasie z pewnością odnajdziemy dla siebie interesującą ofertę oraz nasz nowy samochód rozpocznie na siebie zarabiać. W zależności od jego wieku oraz stanu technicznego, jego cena może wynosić paręset tysięcy złotych.