EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

W ostatnim czasie panuje duży boom na rynku nieruchomości – powstają ciągle nowe osiedla, a lokale sprzedają się jak ciepłe bułeczki

Ostatnie lata na rynku deweloperskim pokazuje, jak duże jest zapotrzebowanie rodaków na własne mieszkania – szczególnie w dużych miastach. Spora grupa młodych par chce założyć rodzinę oraz wprowadzić się do swoich domów.
Jeśli spojrzeć na Polskę, to ma się niekiedy wrażenie, że to jeden duży plac budowy.

plany

Autor: Tessa Sheremeta
Źródło: http://www.flickr.com

Wszędzie buduje się jakieś drogi czy osiedla. Jeżeli popatrzeć na wielkie aglomeracje, to prawie w każdej dzielnicy budowane są nowe bloki. Rosną one niczym grzyby po deszczu. I zazwyczaj mieszkania w nich są już wyprzedane zanim budowa się zakończy.

W tym artykule są bardzo ciekawe informacje, ale kiedy chcesz dowiedzieć się więcej, odszukaj także inne dane, które są dostępne tutaj.

Świetnym przykładem może być Wrocław i jego południowa dzielnica Krzyki. Jest ona przez większość mieszkańców uważana za świetne miejsce do życia. Jest ona blisko centrum, co wydaje się być sporym plusem, dla ludzi, którzy codziennie są zobligowani jechać do biura, ale na tyle wysunięta na południe, że nie czuje się już tam zbytnio pędu sporego miasta. I na szczęście znajduje się dość niedaleko do obrzeży miasta, gdzie znajdują się piękne lasy i można wybierać się na sobotnie spacery. Zatem jeżeli ciekawi nas deweloper Wrocław Krzyki to najbardziej rozchwytywana lokalizacja na wyśnione mieszkanie. Rzecz jasna, trzeba spotkać się z deweloperem i pomówić na temat naszych oczekiwań.

Z pewnością zapyta to, jaki metraż będzie nam potrzebny oraz ile pokoi chcemy posiadać. Pozostałe kwestie można już umówić później, po obejrzeniu kilku mieszkań.