EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Jak winna jawić się nieruchomość, która zapewni bezpieczną przyszłość dla calutkiej rodziny?

Istnieje przysłowie, według jakiego facet musi wybudować dom, mieć synka oraz posadzić drzewo. Idzie o to, żeby udowodnił, że umie opiekować się swymi najbliższymi oraz zapewnić im stabilizację.

nieruchomość

Autor: Optiflame
Źródło: Optiflame
Jednak w praktyce już to wstępne męskie zadanie może okazać się niełatwe.
Należałoby bowiem zakupić jakąkolwiek nieruchomość, własny kawałek ziemi, żeby mieć możliwość na nim wybudować wspomniany dom, który wszakże również jest nieruchomością. Taka nieruchomość winna zostać umieszczona w jakiejś atrakcyjnej okolicy, tak aby nasze dziecko dorastało nie tylko w tak zwanej sielskiej aurze, lecz także, co ważniejsze, w bezpiecznej okolicy. Powinniśmy również pamiętać, żeby własna nieruchomość znajdowała się w pobliżu punktów sprzedaży, sklepu z lekami czy szkoły. Nie pragniemy przecież dowozić do niej dzieciaka przez np. 3 h. Dobrze byłoby, gdyby nieruchomość w formie działki była zagrodzona tak, aby własne potomstwo nie wybiegło przypadkowo na szosę. Poza ogrodzeniem(polecamy producenci ogrodzeń panelowych) dobrze jest zamieścić na nieruchomości wszelakie rozrywki, np. huśtawkę albo piaskownicę. Jednak to zależy oczywiście od wieku dzieciaka.
A nieruchomość w formie domu? Wszakże potencjalnie będziemy spędzać w nim razem ze swoją familią kilkadziesiąt lat. Musi zostać wyposażony we wszystkie części, które potrzebne nam będą codziennie. Dla przykładu tego typu nieruchomość (polecamy również mieszkania do wynajęcia sosnowiec) musi posiadać podłączenie do C.O oraz odprowadzania ścieków. Czy też to całość? Naturalnie, iż nie.

Własna nieruchomość winna również mieć garaż, w jakim będą stały samochody obojga małżonków. Przy garażu można by posadzić wymienione wcześniej drzewko, które będzie oznaczać stabilizację. Tak, tego typu nieruchomość będzie już stanowiła prawdziwy dom dla całej familii.