EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Kupiłeś własne M.? Zajmij się jego zaplanowaniem!

Współcześnie coraz więcej rodzin rozważa zakup nowych mieszkań, prosto od deweloperów. Buduje się ich dużo więcej, zwłaszcza w większych miejscowościach, dlatego nie są już tak drogie jak jeszcze dziesięć lat wstecz. Lecz jeżeli nabyliśmy takie lokum, po odebraniu kluczy, w środku spotkamy tylko gołe ściany. Dlatego osobiście będziemy musieli zadbać o właściwe zaaranżowanie naszego mieszkania. Jeżeli posiadamy zdolności artystyczne, spokojnie możemy zająć się tym samemu, jeśli jednak nie, warto powierzyć to zadanie profesjonalistom.

kuchnia

Autor: archiexpo.com
Źródło: archiexpo.com

Od dawna marzyłeś już o własnym kącie i masz już w głowie cały plan, jak powinien on wyglądać? W tym przypadku aranżacja wnętrz nie powinna przysporzyć ci dużego kłopotu – sprawdź Pamiętajmy jednak, aby dobrze przeanalizować każdy zakup, oraz usiłować rozejrzeć się za wszelkiego rodzaju promocjami. Bowiem jeżeli na raz musimy nabyć tak wiele produktów, powinniśmy liczyć się z wielkimi kosztami. Dobrze również w chwili urządzania każdego z pokoi nie trzymać się kurczowo panującej mody, a raczej podążać za swoim gustem. Otóż moda jest ulotna, a my nie będziemy przecież razem z nią na nowo urządzać mieszkania. Postawmy na ponadczasowe rozwiązania, postarajmy się wykorzystać posiadane już meble,w nowej, ciekawej roli. Przykładowo zabytkowa komoda użyta jako szafka łazienkowa pod umywalkę.

łazienka

Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com

Posiadasz spory kapitał i aranżacja wnętrz niezbyt cię interesuje? Nabyłeś jednak nowe mieszkanie i potrzebujesz je jakoś urządzić? Wynajmij do tego właściwą osobę. Na rynku pracy bowiem jest mnóstwo biur projektowych, w których możemy spotkać architekta wnętrz. Poza tym, może ktoś z twoich znajomych ostatnimi czasy korzystał z usług kogoś wykwalifikowanego i może nam go zarekomendować? Jeśli nie, użyjmy internetu. Wprowadzając do przeglądarki odpowiednią frazę, przykładowo „architekt wnętrz Wrocław”, otrzymamy sporo wyników. Większość artystów ma bowiem własne strony www, na których umieszcza własne portfolio. To jest kluczowa sekcja dla nas, pokaże nam bowiem, jakiego rodzaju Lookfresh – Gdańsk jest specjalnością naszego przyszłego kontrahenta.

Jeśli nabyłeś własne mieszkanie od dewelopera, niestety musisz jeszcze je urządzić. Jeśli masz zmysł artystyczny oraz dużo pomysłów, możesz zrobić to samodzielnie. Jeżeli jednak aranżacja wnętrz cię nie pasjonuje, oraz posiadasz wystarczające środki, dobrze zatrudnić specjalistę do tego.