EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Niejeden producent artykułów żywieniowych musi magazynować swoje artykuły w należytej temperaturze, żeby się nie zepsuły

przemysł spożywczy jest bardzo pracochłonny. Tu produkt psuje się nierzadko niezwykle szybko i stosunkowo często wymaga specyficznej temperatury.

brama

Autor: Nice
Źródło: Nice
Zatem musimy sprostać wszystkim wytycznym, żeby artykuł nie zepsuł się. Musi być smaczny i świeży, kiedy jest na talerzu konsumenta.
opony

Autor: VeroStilo
Źródło: VeroStilo
Toteż, by zadbać o dobrą klasę sprzedawanego pokarmu, trzeba mieć dobre chłodnie. W nich mamy sposobność przechowywać prawie wszystkie artykuły. Ale musimy mieć zawsze stałą temperaturę i z tego powodu musimy pomyśleć o kupnie specjalnego czujnika. Na przykład czujnik temperatury Pt100 jest świetnym przykładem niezawodności. Skrót Pt oznacza platynę, a cyfra 100 długość wskaźnika. Sensor ten mierzy temperaturę niezwykle szybko, wobec czego czas reakcji systemu chłodniczego bywa ulepszony.
Czujnik temperatury Pt100 sprawdza temperaturę gazów, roztworów oraz ciał stałych. Jest zatem uniwersalny, co w sektorze spożywczym bywa ogromną zaletą. Możemy go bez problemu demontować i wymienić na inny. Wysoka jakość tego cczujnika jest potwierdzona europejskimi certyfikatami. Niektóre rodzaje sprawdzają temperaturę nawet do 600°C. Sam czujnik jest bardzo wąski, zatem nie zajmuje dużo miejsca, by go przyczepić. Czujnik taki zwany jest również sondą kablową.

Ten rodzaj sensora jest jednym z najpopularniejszych na świecie.
Warto wydawać pieniądze na najwyższej klasy sprzęt, aby być zadowolonym z jego rezultatów, ale również by długo cieszyć się jego niezawodną pracą.