EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Jakimi cechami powinny się charakteryzować dywany sprzedawane dla szkół ?

Okres kanikuły, to pora napraw wielu szkół i przedszkoli.
W czasie kiedy nasze dzieci odpoczywają, zarządy szkół i przedszkoli dwoją się i troją, aby pierwszego września dzieciaki mogły zdobywać wiedzę i bawić w pomieszczeniach schludnych i wyremontowanych.
Oprócz robót związanych z szeroko pojętym remontem budowlanym, przed projektantami istnieją testy o jakich zwykły rodzić nie nie wie zapewne.
Umeblowanie pomieszczeń
Pomieszczenia szkolne, jak i przedszkolne, przy czym te drugie w wyjątkowy sposób, muszą spełniać dużo norm i atestów.
Ten, kto był przedszkolakiem pamięta, jak wielkie znaczenie w pokoju pełnym maluchów mają dywany.

odbicie - mieszkanie

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
To na dywanach nasze maluszki spędzają najczęściej, w czasie swoich zabaw. Na nich siedzą i wysłuchują znanych bajek i opowiadań. Można by zaryzykować stwierdzenie, że dywan, jest swoistym serce – plac zabaw w przedszkolnej sali.
Dlatego w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych dzieci na naszym rynku pojawiły się specjalne firmy oferujące dywany do przedszkola.
Prócz niesłychanej wręcz kolorystyki i wzorów, którą powinni proponować ci wytwórcy, dywany (szczegóły w podanym źródle) są obostrzone kilkoma wymaganiami. Co też ma sporą wartość, dywany do przedszkola muszą wypełniać niemało atestów i norm. Owe standardy respektowane są przez Sanepid, czy straż pożarną. Atest higieniczny, świadectwo na antyelektrostatyczność oraz atest potwierdzający niepalność dywanów.

Analogicznie sprawa się ma, gdy mamy zamiar dywan do szkoły. Opłaci się popytać i znaleźć najlepszą ofertę na rynku, aby nasze maluchy bezpiecznie baraszkowały i uczyły się.