EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Dlaczego warto jest zainteresować się domkami na sprzedaż w cichej śląskiej wsi?

Żyjemy w czasach, gdy z jednej strony nie narzekamy raczej na brak pracy, ale z innej na zdrowie oraz zbytnio prędki tryb funkcjonowania. Dlatego także ci, jacy posiadają właściwe środki, aby zakupić sobie posiadłość na wsi nierzadko szukają odpowiedniego miejsca na odpoczynek od codzienności.
Tego typu letnia siedziba to wspaniała sprawa.

A jeśli dodatkowo mieści się ona w miejscu, jakie od wielu wiosen było traktowane jak miejsce na poszukiwanie weny myślowej przez różnorodnych pisarzy, to jest to odpowiedni motyw, żeby takowym obszarem się zainteresować.

Jeśli zaciekawił Cię ten artykuł, poznaj inne wiadomości w tym temacie. Najlepiej sprawdź sam lokalizator kabli, znajdziesz tutaj podobne informacje.

Przeto jeśli interesują Ciebie domy na sprzedaż Pisarzowice okazują się być miejscem, w którym je znajdziesz. A co jest w tamtym miejscu jeszcze interesującego dla ludzi poszukujących ciszy i odpoczynku? Otóż wieś Pisarzowice znajduje się w woj. śląskim, w południowej części okolic Oświęcimia. Wspomniana osada znajduje się w dwóch polodowcowych dolinach oraz należałoby dopowiedzieć, że przepływają poprzez nią aż trzy odmienne rzeczki: Pisarzówka, Słonica i Czerwonka.

kontakt

Autor: Henrik Mayor
Źródło: http://www.flickr.com
Wieś ta graniczy m.in. z miastem Bielsko-Biała, w którym wytwarzane były kiedyś bardzo znane fiaty 126p. Warto również nadmienić, że w Pisarzowicach znajduje się wiele reliktów architektury sakralnej. W takiej wsi kilkukrotnie przebywał jeszcze jako kardynał Karol Wojtyła. To wspaniałe miejsce, ażeby znaleźć upragniony spokój oraz wypocząć od codziennego zgiełku.

Zafascynował Cię publikowany artykuł? Jeżeli tak, to sięgnij po uzupełniające dane na to zagadnienie i przeczytaj rekomendowane informacje, a zapewne także przyciągną Twoją uwagę.

Przeto jeśli ciekawią Cię domy na sprzedaż Pisarzowice to naprawdę piękne oraz godne uwagi stanowisko.

Należałoby dodać, iż w wypadku potrzeby można by także skorzystać z komunikacji miejskiej, gdyż poprzez tę wieś przebiega linia nr 31, jaką można by komfortowo dojechać do serca Bielska-Białej.