EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

domeczki do ogrodu, a także stojaki przeznaczone na drewienko – a więc, gdzie przechowywać własne rzeczy i gdzie trzymać drewno na zimę

Posiadasz, albo pragnąłbyś mieć domeczek ogrodowy? Chciałbyś bardzo przechowywać wewnątrz nim różnego rodzaju przedmioty, albo przeznaczyć go na błogi relaks? Albo być może planujesz zakupić stojak na drewno, które przeznaczysz do kominka w domu? Przeczytaj nasz felieton, a z całą pewnością nie będziesz w stanie ubolewać decyzji!

Domki ogrodowe rozdzielają się na parę rodzajów: drewniane, plastikowe (z tworzyw nieprawdziwych), oraz z metalu. Wszystkie z tych rodzajów, jest przeznaczony do innej alternatywy. Domeczek drewniany służy, głównie dla osobistego relaksu – mamy możliwość w nim utrzymywać dla przykładu przedmioty na lato. W chwili kiedy nadejdzie najzwyczajniej otwieramy drzwi i mamy możliwość cieszyć się ochroną nad głową. Oczywiście powstały też inne użytkowania, jak dla przykładu: jako domek narzędziowy, albo funkcja toalety. Domki z plastiku – bywają szczególnie używane jako domeczki narzędziowe. Bywają bardzo wytrzymałe, oraz odporne na wskazania atmosferyczne. Kończący alternatywa – domki metalowe, są używane jako schowki, dla przykładu na rower.
domki ogrodowe

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Zmieniając tematykę, złapiemy się teraz za stojaki na drewno. Stojaki na drewno (zazwyczaj nazywane koszykami), bywają zwykle tworzone z drewienka albo metalu, ale maja pojedynczą funkcję – zatrzymać nasze drewno w schludnej kupce, która się w żaden sposób nie obsuwa, ani nie „rozjeżdża”. Ceny stojaków (koszy) bujają się zależnie od wielkości, stojaka.

Zapłacimy mniej więcej od koło 40 złotych, do nawet koło 500 złotówek. Poza rozmiarami, rozróżniają się też typem wykonania, albowiem niektóre standy kartonowe mają w posiadaniu wzory, które tworzą z nich jakąś rzecz na budowę dzieł sztuk.